Ocena kierowcy - Ford Mondeo II Sedan

moto, 18 lat temu
Silnik 1.8 16V 115KM 85kW
Rok produkcji 1997
Ford Mondeo II Sedan 1.8 16V 115KM 85kW 1993-2001 - Oceń swoje auto
Ford jak ford,to nie japoniec ani niemiec.Ale jest dobrze.Drobiazgi zawsze wypadna jka napiosałem wyzej.Ale to wina polskich drog.
Silnik na benzynie pracuje,dosc równo.Ma wystarczajacy zapas mocy.Przyspieszenie 10,8 do 100.Spalanie benzyny na 100 w cyklu miejskim 8litrow na trasie do 120 6litrow.Krecac go do 5,6tys spalanie około 10-11litrow.Naprawde bardzo neiwiele jak na taka wage auta ponad 1500kilo.Załozyłem do niego gaz i spadek mocy jest praktycznie nieodczuwalny.Ale na gazie to w trasie pali 8 w miesice 10.
Jka dla mnie rewelacyjna.
Smaochod bardzo dobrze trzyma sie drogi.Nie jest to ikdeął ale jest wporzdku.Kompromis pod wzgledem komfortu a sportu.
widocznosc jest dobra.
nie zastanawiam sie nasd tym.,dla mnie ok.
Dmuchawa dosc głosno chodzi co jest troszke uciazliwe.Niesety brak klimy o to jest duzy minus,
Dosc duzo mijsca z tytłu jka i z przodu
Zalezy ile obrotow.DO 3 3,5rtys ok
Jka pisąłem na samym pocztaku.Wd mnie jka na te wage to REWELACJA.ALe powiem tyle ze neimam zbyt ciezkije nogi.ALe bez przesady,auta nie katuje.7lat w moim posiadaniu i zadnej awari itd.Oczywiscie takie pierdoły zawieszenie ktore sie wybiły na polskich drogach.Wracajac do dpalania to mysle ze na beznynie w miesice przyu ostrej jezdzie nei spali by wiecej jak 12-13 ale tu juz trzeba ostro dawac.
Jets dobrze.
SUPER