Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Ford Mondeo III 2.0 TDDi 90KM 2001-2007 - Oceń swoje auto

Oceny Ford Mondeo III 2.0 TDDi 90KM 2001-2007

Podobnie jak w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 10.03.2009 09:18:12 przez

Auto oceniam pozytywnie... dużo lepiej od podobnych którymi jeździłem głównie służbowo i nie biorę pod uwagę tego że auta zajeżdżone (Skoda Octawia, Opel Vectra, Toyota Avensis czy VW Passat) akurat posiadam auto które poza dwustrefową klimą, szyberdachem i skórą ma wszystko.... np. 7" Navi (do którego znaleźć mapy na Polskę to nielada wyzwanie), podgrzewanie siedzenia itd. itp..... jest dla mnie udanym modelem... dużym i w miarę niezawodnym a na pewno autem które się doskonale prowadzi (wzór do którego ciężko się inny nawet zbliżyć). A teraz ponarzekam.... auto z deczka mułowate (heh wcześniej miałem kilkukrotnie większe stado kucyków pod maską), irytujący EGR miga mi po oczach kontrolką silnika, a koszt zaworu..... horrendalny, po 170 tysiach padło koło dwu masowe (choć to pewnie wynik mojego stylu jazdy),

dodano 19.06.2012 08:32:40 przez

Dobry samochód za rozsądne pieniądze. Nie taki zły jak ludzie mówią. Dzięki niższej cenie zakupu, jesteś wstanie naprawić samochód i osiągnąć poziom cenowy rozklekotanego Passata czy Audi :D. Szkoda tylko, że nie prowadzi się tak jak BMW :-/ i 90KM TDDI to masakra :-/, ale może się uspokoję trochę. Brakuje mi wysokich obrotów i mocy :-/ Hamulce są na styk. Strasznie nurkuje przy ostrym hamowaniu. Ciągnąć silnik powyżej 3000obr/min mam wrażenie, że go katuje. Dla mnie najlepszy samochodem do tej pory była Nissan Maxima (3.0 automat od 9.5 trasa na LPG i do 15LPG W-wa), ale ceny i dostępność części powalają na kolana. Tak samo jak znalezienie kogoś, kto potrafi to auto zdiagnozować i naprawić.

dodano 08.06.2010 16:19:22 przez

Samochód oceniam na prawdę bardzo dobrze. Zdecydowałem się na sprzedaż AUDI A4 1.9 TDI FL 1999r. bo ilość drobnych usterek np. zawieszenia, napinacza kompresora klimatyzacji, tylnej rolety bagażnika mnie zaczeły mocno drażnić (mój portfel również. Polecono mi Forda i zdecydowałem sie za cenę sprzedaży auto 10-cio letniego kupić 5 letniego Forda. Nie żałuję ani sekundy. Da się odczuć różnicę materiałów użytych do produkcji ale jeśli ktoś nie jeździł dobrze utrzymanym Audi lub BMW to nie odczuje żadnego dyskomfortu. POLECAM.

dodano 28.08.2010 01:40:48 przez

Jak zawsze, tak i tym razem możemy wskazać na zalety i wady. Zalety to duże gabaryty, solidny silnik, dobrze zestrojona skrzynia biegów, nienachalny design wnętrza, dobre trzymanie się drogi i niewyszukany ale jednak akceptowalny komfort. Wady? Jak wyżej. Ocena za całokształt? Raczej przeciętnie. Wady samochodu można oczywiście niwelować przyzwoitym serwisem, ale w Polsce trudno taki znaleźć. Nie ta kultura techniczna i nie ta przyzwoitość biznesowa.

dodano 09.11.2010 10:27:59 przez

Jako całokształt autko oceniam bardzo pozytywnie, mimo kilku mankamentów (dla mnie to drobnostki). Jak ktoś nie uważa się za nie wiadomo jakiego burżuja i nie zalży mu na lansowaniu się nie wiadomo jakimi autkami, to na pewno będzie zadowolony z samochodu. jest to prosty, niezawodny samochód, wygodny, przestrzenny, idealny dla całej rodziny :)

dodano 11.06.2012 20:15:07 przez

Dziesięć lat temu pozbyłem się swojej Sierry. Do dziś wspominam ją jako swoje najlepsze auto. Później przechodziłem kilka kolejnych (plus 2 służbowe) i wróciłem do korzeni. Teraz mogę mówić, że cała saga Sierra- Mondeo jest wyjątkowo udana. Przestrzeń, dynamika, niezawodność a przy tym oszczędność. Jak trochę dozbieram to zmieniam na MKIV

dodano 15.03.2012 16:20:47 przez

Ogólnie auto posiadam od niedawna wcześniej miałem mondeo ale MK II również w kombi. Autko wygodne i przestronne spalanie mogło by być mniejsze porównując do mojego ostatniego samochodu Avensis ale może być. Moc może troszkę mała ale nie po to kupuje się kombi by nim szaleć jak sportowym autem, to jest samochód do dostojnej jazdy :)

dodano 14.07.2010 12:57:13 przez

ogólnie dobrze ale czy kupiłm bym jeszcze raz - nie wiem, zastanowiłbym się czy diesla bo raczej nie jest opłacalne jak ktoś robi ok 20 - 25 tys km rocznie, zakup droższy i uytrzymanie diesla jak cos walnie to w tys zł.no i w 99% diesle za granicą sa zajeżdzone i do nas sprzedawane, bezyniaka można kupić mniej skatowanego,

dodano 22.01.2010 14:52:44 przez

Auto naprawdę warte zakupu. Za sensowną cenę otrzymujemy porządny samochód. Czasami daje się we znaki jego masa ale np jak mi wjechała babka w bok swoim tylnym zderzakiem to autentycznie NIE MA NAJMNIEJSZEGO ŚLADU. Nie jest to więc auto papierowe a solidnie wykonany twardziel. Polecam

dodano 23.04.2013 16:52:02 przez

Jestem zadowolony. W sumie to wymieniam tylko olej i filtry i leje paliwo i ciesze sie że mam mniejsze spalanie niż na przykład Matiz :D Duże, komfortowe. Rozdrząd na łańcuchu :D Sąsiedzi zazdroszczą, koledzy chwalą. Ludzie pytają sie czy zawioze ich do ślubu (ma biały kolor).

Demonstracyjny Infiniti Q50 Premium

Demonstracyjny Infiniti Q50 Premium

Rocznik: 2013. Przebieg: 11 500 km. Silnik: 2.1 170KM, diesel.

Demonstracyjny Infiniti Q50 DIESEL RWD

Demonstracyjny Infiniti Q50 DIESEL RWD

Rocznik: 2014. Przebieg: 5 000 km. Silnik: 2.1 170KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Ford Mondeo, oglądali także

Dowiedz się więcej o Ford Mondeo

Przeczytaj o Ford Mondeo

Pewna inwestycja - Ford Mondeo IV
Pewna inwestycja - Ford Mondeo IV Wciąż prezentuje się atrakcyjnie, ma przestronne wnętrze, świetnie jeździ, a turbodoładowany silnik EcoBoost o mocy 160 KM zapewnia przyzwoite osiągi i niewielkie spalanie. Ford Mondeo kombi jest mocny w każdej kategorii, chociaż nie jest najtańszą propozycją.

Ford Mondeo - zobacz filmy

Paryż 2014 - prezentacja Forda Mondeo
Paryż 2014 - prezentacja Forda Mondeo Na Salonie Samochodowym w Paryżu nie zabrakło Forda Mondeo, który po wielu miesiącach oczekiwania wreszcie wjedzie do europejskich salonów. Co ciekawe, przedsprzedaż, również w Polsce już ruszyła.

Ford Mondeo III 2.0 TDDi 90KM 2001-2007 33