Ocena kierowcy - Ford Scorpio I Hatchback

nikip@wp.pl, 19 lat temu
Silnik 2.9 i 145KM 107kW
Rok produkcji 1992
Ford Scorpio I Hatchback 2.9 i 145KM 107kW 1986-1994 - Oceń swoje auto
LUDZIE ZACZNIJCIE DOCENIAC TE AUTA BO NIE WIECIE CO TRACICIE NAPRAWDE FORD TA LIMUZYNA POKAZAL ZE UMIE ZROBIC COS DO PODROZY TYPOWO I MALO AWARYJNEGO
Jeszcze nigdy nic przy nim nie robiłem a mam juz trzecie skorpio
wszystkie scorpio ktore mialem byly i sa automaticami on jest po prostu niezniszczalny (pod warunkiem minimalnego zadbania o niego)
rewelacja nic prostszego ,prosty uklad bardzo wygodny i dla warsztatu robiacego cokolwiek przy zawieszeniu latwy w demontazu DUZY PLUS juz nikt nie robi takich samochodow teraz
dzieki ogzrewanym szybom przedniej i tylniej nic dodac nic ujac az chce sie podrozowac!!!
ergonomia ujdzie mogly by byc troche dopracowane inne rzeczy aby jeszcze wygodniej sie je obslugiwalo
bardzo szybko wnetrze osiaga zadana temperature i w srodku jest po prostu jak w domu jedynie nadmuchy na boczne czesci moglyby byc troszeczke poprawione
Przestrzen jest przeogromna nic innego w zyciu raczej nie wybiore jest to wielka wygodna limuzyna wszystkie wspolczesne auta (z papieru sie chowaja) MI TO AUTO ZYCIE URATOWALO KIEDY KIEROWCA KTORY PROWADZIL MOJ SAMOCHOD ZASNAL I UDERZAJAC W KILKA SAMOCHODOW KRECAC SIE JAK BACZEK UDERZYLISMY W TIRA WSZYSTKO DOOKOLA ROZBITE A PRZESTRZEN PASAZERSKA NIE RUSZONA POLECAM TO AUTO ZWLASZCZA DLA RODZIN
Cisza jak makiem zasial tylko przy wyzszych obrotach slychac charakterystyczna chrypke fordowskiej V6
Zuzycie jak zuzycie niestety chcesz miec wygodne auto duze przestronne a zuzycie jak malucha to nie jest auto dla ciebie ono musi te swoje szesc kucykow nakarmic i niestety niech nikt nie liczy ze auto na powietrze pojedzie ale za te przyjemnosc jazdy warto go tankowac, mi rekompensuje to sama przyjemnosc z uzytkowania tego niezwlyklego auta ,ktore jest ciagle niedoceniane przez psycho wielbicieli beemek i innego rodzaju zlomow, ktore niestety sie psuja i to czesciej.
I JAKOSC I CENA JEST OK. MOGLY BY BYC BRDZIEJ CENIONE NA RAZIE TE CENY SA DZIWNIE NISKIE JAK NA TAKIE SYMPATYCZNE AUTO!!!
Wszystko ok dbac dbac i jeszcze raz dbac!!!!!!!!!!!!!
jest ok w zadne z moich skorpio nie wlozylem zadnej wiekszej gotowki w jakies chore naprawy!!!!!!!!! Pale i jade!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.9 i 145KM 107kW [l/100km]

10,5