Ocena kierowcy - Ford Transit Custom

Rok produkcji 2016
Ford Transit Custom 2.2 TDCi 125KM 92kW od 2014 - Oceń swoje auto
Silnik : bezawaryny
Karoseria : tylnie zawiasy drzwi
Auto posiadam od nowego. Jest to mój pierwszy ford który się nie zepsuł przez 4 lata leasingu i nie skończył na lawecie. Auto dla kierowcy wygodne i bardzo przyjazne. Pozycja za kierownicą super, fotel wygodny, wszystko pod ręką. Minus tego auta to spalanie. W trasie poniżej 10 litrów nie ma co liczyć. Moje [pierwsze auto którego wymiana oleju i filtrów odbywała się co 50 tyś. km zgodnie z książką serwisową. Nie bierze oleju. Klocki i tarcze wymieniane po ok 75 tysiącach. Łożyska jeszcze nie ruszane od nowości. Zawieszenie nie stuka. Moje auto jeździło z małym obciążeniem co przyczyniło się do powykrzywiania tylnych felg ze względu na sztywne zawieszenie. Przy 150 tysiącach padł jeden z biegów w chłodnicy - wymiana na nową. Przy minus 15 st.C zamarzł filtr paliwa. Wymiana na nowy lub wystarczy ciepły garaż na kilka godzin i auto sprawne. Ogromny minus zawiasy tylnych drzwi-po 4 latach otwierają się tak ciężko jak by ktoś od wewnątrz je trzymał. Duży plus światła i doświetlanie zakrętów- super rozwiązanie. Podgrzewana przednia szyba - rewelacyjne rozwiązanie. Serwis co 50 tysięcy to trochę dużo. Auto bardzo szybko się rozgrzewa zimą co daje szybko ciepłe powietrze w aucie. Klimatyzacja bardzo wydajna. Mam nadzieję że, moja opinia się komuś przydała. Gdyby nie spalanie to uważam że, jest to auto godne uwagi.
bez awarii do 150000
bez awarii
rdzewieją zawiasy tylnych drzwi
bez zarzutów
super
bez zastrzeżeń dla kierowcy.
duże spalanie
dobra jakość auta. po 156 tys bez uszkodzeń elementów wyposażenia wnętrza auta.
filtr paliwa zamarzł zimą.
nowa chłodnica

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 TDCi 125KM 92kW [l/100km]