Ocena kierowcy - Honda Accord I Hatchback

Silnik 1.6 EX (SJ) 80KM 59kW
Rok produkcji 1979
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Honda Accord I Hatchback 1.6 EX (SJ) 80KM 59kW 1979-1981 - Oceń swoje auto
Silnik : Wystarczy zmieniac oleje i filtry robic niezbedne prace a ten silnik będzie wieczny
Karoseria : To juz jest standart ze korozja jest na błotnikach
To było autko mojego Taty teraz będzie moje i już tak zostanie po prostu te autko ma u mnie dożywocie nigdy jej nie oddam nikomu takich samochodów już niema ta Hondzia ma dusze jak zadbasz o nią to ona ci wynagrodzi to wszystko Jesli ktoś ma czesci albo ten model to niech pisze moje gg 9696788
Moją Perełkę od paliłem prawie po trzech latach możecie mi nie wieżyc ale odpaliła za 2 razem i to na gazie a gaz jest założony już ok 12 lat, A silnik i tak jest Doskonały po 31 latach pracy
skrzynia tak jak i silnik jest w bardzo dobrej formie biegi wchodzą praktycznie same po prostu to sie nazywa po prostu japońska precyzja motoryzacyjna
Moja Hondzia niestety nie posiada wspomagania kierownicy wiec wydawało by się ze bd się ciężko kierowac nic bardziej mylnego
widocznosc jest dobra a słupki sa grube ale nie przeszkadzają w widoczności
jest podobnie jak w nowszych modelach
WEntylacja i ogrzewanie to jest kolejny mocny punkt hondy wentylator przeczysciłem troszke i teraz mam \"torynado\" w kabinie
Napisze krótko ale dokładnie. Nie jeden sedan się chowa z przestronnością wnętrza
no wyciszenie fabryczne nie zaskakuje ale będę poprawiał wiec może będzie doskonałe
Jak na 31 letnie autko to spalanie ma bardzo male na trasie schodzi nawet do 6,5L a w mieście do 9L ale ze mam gaz to jest rewelacja i pali 8litrow gazu średnio
ten model jest bezcenny
Jest to Japońska technologia
Moja Hondzia jeszcze nigdy \"od pukac\" mnie nie zawiodła żadnych poważnych usterek tylko troszke korozji sie daje zobaczyc ale to normalne

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 EX (SJ) 80KM 59kW [l/100km]

7,2