Ocena kierowcy - Honda Accord II Hatchback

Lopat, 14 lat temu
Silnik 1.6 EX (AC) 88KM 65kW
Rok produkcji 1985
Honda Accord II Hatchback 1.6 EX (AC) 88KM 65kW 1983-1985 - Oceń swoje auto
Silnik : zrywny oszczędny i \"kulturalny\"
jestem pod bardzo dużym wrażeniem hanki. jak na tak wiekowy pojazd sprawuje się naprawde świetnie.
bardzo przyjemny silnik. zrywny i w miare oszczędny. kultura pracy stoi na bardzo wysokim poziomie.
skrzynia była by idealna gdyby silnik miał ok 150km na trase niesamowicie konfortowa ale do zwykłej jazdy zadługa
wspomaganie jest niesamowite poprostu. bardzo precyzyjny układ kierowniczy. jestem pod niesamowitym wrażeniem
bardzo dobra moim zdaniem. przy wyjeżdzaniu tyłem z parkingu w bok tylnie słupki troszke przeszkadzają ale ogólnie jest bardzo dobrze
wszystko na swoim miejscu. japońce się naprawde postarali. może przeciwmgielne mogły by być gdzie indziej ale nie przeszkadza to zbytnio.
nie będe się wypowiadał bo średnio działa... ale słyszałem że jest znakomite.
jestem pod niesamowitym wrażeniem. nie należe do małych ludzi a miejsca jest pełno. i co ciekawsze za mną pasażer też ma dużo miejsca i nawet człowiek ponad 190cm był pod wrażeniem bo duużo luzu było.
naprawde nie złe. jak na ten wiek trzeba przyznać że naprawde nieźle.
jak na 1.6 i tak stary silnik jestem aż zaskoczony.
jak za cene za którą go kupiłem(naprawde śmieszną) jest to samochód idealny. ciężko w prawdzie z częściami ale te najważniejsze są dostępne i w miare tanie.
ciężko powiedzieć bo samochód mam krótko ale pierwsze po zakupie to urwała mi się klamka wewnątrz. w sumie po 25latach to zrozumiałbym gdyby zrobiła w myśl słów \"z prochu powstałaś w proch się obrucisz\"
narazie brak. i mam nadzieje że tak zostanie bo części bardzo ciężkie do zdobycia

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 EX (AC) 88KM 65kW [l/100km]

7,7