Ocena kierowcy - Honda CR-V V SUV

Silnik 1.5 VTEC TURBO 193KM 142kW
Rok produkcji 2020
Honda CR-V V SUV 1.5 VTEC TURBO 193KM 142kW 2018-2022 - Oceń swoje auto
Silnik : super
Inne : skrzynia jest dla mnie totalną usterką
Auto przyzwoite, wygodne, wygląd niebanalny, mi się podoba. Niestety jest jeden MINUS, który dyskwalifikuje to auto i niestety zmuszony jestem je wkrótce sprzedać, chodzi mianowicie o skrzynie CVT. Kompletna porażka i nie chodzi mi o kwestie sposobu działania, , jakości, zastosowanej technologii, bo tu nie mam się do czego przyczepić, z pewnością jakościowo jest OK ale WYCIE tego sprzętu jest tak drażniące i tak frustrujące że ja osobiście dostaje białej gorączki. Nawet pasażerowie zaczynają się rozglądać podczas jazdy i dopytywać czy coś się popsuło - MAM TEGO DOŚĆ !!! Mam motocykl honda z automatyczną skrzynią DCT która działa analogicznie jak DSG w grupie VAG ale ta motocyklowa jest zdecydowanie lepsza niż DSG VW. Tu się rodzi proste pytanie: "HONDO !!!! Dlaczego mając tak zajebiste rozwiązanie w motocyklach uparcie wpieprzacie ten chory wyjący CVT Gdybyście montowali w swoich autach skrzynie DCT nie mielibyście konkurencji w tym obszarze a tak macie super auto z dupiastym wyjcem." Ogólnie auto rewelacyjne, uniwersalne ale ta skrzynia .... ech ..... yyyyy Kto tego nie słyszy, komu to nie przeszkadza, jest totalnym ignorantem i nie zna się na skrzyniach.
super silnik
totalna porażka - wyje wyje wyje
super
z uwagi na wycie skrzyni - wyciszenie jest do bani
super
powinno być kilka tyś. zł. taniej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 VTEC TURBO 193KM 142kW [l/100km]

Honda CR-V V SUV