Ocena kierowcy - Honda Insight Hatchback

fatherG, 4 lata temu
Silnik 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Rok produkcji 2010
Honda Insight Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW 2009-2012 - Oceń swoje auto
Inne : samochód jest bez awaryjny, ekonomiczny, praca silnika elastyczna i dynamiczna to samo dotyczy skrzyni biegów, klima działa ok, zawieszenie jest bardzo dobre.
zakupiliśmy Hondę insight "w ciemno" rocznik 2010 . Prawie trzy lata użytkujemy , wykonujemy naprawy niezbędne serwisowe ( oleje, płyny,klocki) przejechaliśmy nią 60000km (min do Turcji , do Chorwacji) bez żadnych problemów. Spalanie w zależności jak szybko jedziesz i czy działa klima, przy prędkości 130-140km plus klima plus cztery osoby (trzy dorosłe i 11 latek) bagaże , spalanie ok 6-6,2 litra. Samochodu używa głównie żona i jest zachwycona . autko jest wygodne (więcej w nim miejsca niż w civic), fajnie przyspiesza , pracę silnika określiłbym jako dynamiczną i elastyczną, skrzynia przekłada łagodnie i płynnie, nic nie szarpie, nic nie stuka nic nie puka . Przejechaliśmy 60000km w niecałe 3lata w tym do Turcji (Istambuł) , na Chorwację (Split) bez żadnych problemów, autko się świetnie spisało. Zdecydowanie polecam. My jesteśmy amatorami zawsze kupujemy sami auta, nasze auto było sprowadzone z Niemiec i było stłuczce. Baliśmy się o baterie, czytaliśmy różne oceny , bateria trzyma bardzo dobrze , ładowanie jest ok. Ludzie piszą różne bzdety nie mając o nich pojęcia . Naprawdę fajne autko.
pracę silnika określiłbym jako dynamiczną i elastyczną
skrzynia przekłada łagodnie i płynnie, nic nie szarpie
auto się fajnie prowadzi
nic nie puka nie stuka reszta to kwestia gustu
kwestia przyzwyczajenia
jest ok
auto jest ekonomiczne oszczędne , wszystko zależy tak jak w innych autach od szybkości i obciążenia .
za te pieniądze to super wybór, ekonomiczne , bezawaryjne , baterie też trzymają super bez żadnych zastrzeżeń . Zdecydowanie lepszy wybór od VW audi i innych tego typu w podobnym przedziale cenowym.
tylko wymiany serwisowe , bezusterkowo.
żadnych usterek.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW [l/100km]