Ocena kierowcy - Honda Odyssey III

ojciec, 13 lat temu
Silnik 3.5 V6 252KM 185kW
Rok produkcji 2007
Honda Odyssey III 3.5 V6 252KM 185kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Auto kupowałem ze względu na wielkość i wygodę .Jego dynamika naprawde mnie zaskoczyła .Nie ma problemu z wyprzedzaniem .
Wystarczająco mocny ,przyspieszenie dobre (ABS-y z BMW lekko się dziwią gdy widzą tylne światła tej szafy ),górek nie czuje nawet przy pełnym obciążeniu .Czego można chcieć więcej .Szkoda że ze względu na VCM nie można zamontować gazu (nie lubię płacić za benzynę ).
Nie wiadomo kiedy zmienia biegi .Zamontowałem dodatkową chłodnicę (nie znam się ale tak mi kazał mój mechanik -300zł ).
Dałbym doskonale ale zimą na koleinach nie czuję się zbyt pewnie .Mam wrażenie że auto ma zbyt szeroko rozstawione koła jak na nasze zimowe \"tory\" .
Trzeba uważać na skrzyżowaniach już nieraz zaskoczył mnie samochód z prawej (zasłania słupek ) .Przód ,tył,lusterka - doskonale .Do cofania mam kamerę.
Fotele wygodne , wszystko w zasięgu ręki (tylko DVD za nisko ).Uchwyty na napoje w niepoliczalnej ilości .W przypadku jazdy z dziećmi dodatkowym plusem jest rozmiar auta (rozrabiaki siedzą daleko od kierowcy i ich nie przeszkadzają jak w mniejszych vanach ).
W trakcie podróży jeszcze nikt się nie skarżył .
Nawet w trzecim rzędzie b wygodnie mogą podróżować dwie dorosłe osoby (ja jechałem około 600 km i OK ). Środkowy fotelik w 2 rzędzie (ten składany )raczej dla dziecka .
Może to zasługa elektroniki mam zamontowany jakiś system aktywnego wyciszania .
Uważam że jak na tak duże i klockowate auto spalanie jest małe .Przeglądy normalna cena -robi je mój mechanik .Olej jak wszędzie .Napraw nie miałem .
Zepsuła się dysza spryskiwacza przedniej szyby .
Na razie nic się nie zepsuło.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.5 V6 252KM 185kW [l/100km]

11,6