Ocena kierowcy - Hyundai Accent II Hatchback

Rok produkcji 2001
Hyundai Accent II Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
Karoseria : Bardzo zrywny i ekonomiczny rodem z mitsubishi
Karoseria : Fatalne zabezpiczenie antykorozyjne
Inne : Zniszczone plastiki: schodzaca farba z plastikow
AUTO NIE PORAZA JAKOSCIA I TO JEST JEGO AJWIEKSZA WADA NATOMIAT ZALETA JEST TO ZE JEZDZI I POWINNO NAS ZAWIEZC BEZ WIEKSZYCH PROBLEMOW NA MIEJSCE CZYLI NIE JEST TAK ZLE BO JEST RACZEJ TANIE. to jest wykonane zle. Razi kiepska jakosc materialow wnetrza, oszczednosc materialow lakierniczych, slaba powloka lak., ulegajacy latwemu obiciu lakier pojazdu, b. slabe a\'la tico espero zabezpiczenie antykorozyjne, cienkie blachy. Auto jest jakas tam proba nasladownictwa samochodow japonkich z lat 90-tych jednak kopia b. niedoskonala. Silnik jest trwaly, techniczni auto tez i raczej zawiezie nas wszedzie bez wiekszych problemow jednak mozemy sie spodziewadz roznych drobnych wypadkow typu: awarii ukladu sterowania silnikiem i innego podzespolu silnika.
Silnik jest zrywny, ekonomiczny, cichy tylko niestety na biegu jalowym faluja mi obroty w polaczeniu z lampka CHECK ENGINE
Chodzi b. lekko tylko wsteczny zdarza sie ze haczy.
Auto dziwnie zachowuje sie przy wysokich szybkosciach takze lepiej nieprzekraczac nim 100km/h
Do tylu jest zla. Szerokie tylne slupki i stosunkowo wysoki tylny kufer ograniczaja widocznosc do tyl.
Siedzenia sa fatalnej jakosci i nie daja zadnego prawie trzymania na boki sa wykonane z fatalnych materialow.
W zimie auto rozgrzewa sie troche dlugo. Jest to problem bo w czasie mrozow musze dlugo rozgrzewac go na postoju.
Auto jest b. przestronne.
Silnik w aucie pracuje b. cicho. Slychac jedynie odglosy tylnych kol.
B. niskie niskie zuzycie paliwa Pb 955,5l, trasa, 8l miasto, lpg: 7,5/9,5 na 100km to zasluga silnika rodem z mitsubishi i malej wagi pojazdu.
AUTO NIE PORAZA JAKOSCIA I TO JEST JEGO NAJWIĘKSZA WADA NATOMIAT ZALETA JEST TO ZE JEZDZI I POWINNO NAS ZAWIEZC BEZ WIEKSZYCH PROBLEMOW NA MIEJSCE CZYLI NIE JEST TAK ZLE BO JEST RACZEJ TANIE. Razi kiepska jakosc materialow wnetrza, oszczednosc materialow lakierniczych, slaba powloka lak., ulegajacy latwemu obiciu lakier pojazdu, b. slabe a\'la tico espero zabezpieczenie antykorozyjne, cienkie blachy. Auto jest jakas tam proba nasladownictwa samochodow japonkich z lat 90-tych jednak kopia b. niedoskonala. Silnik jest trwaly, techniczni auto tez i raczej zawiezie nas wszedzie bez wiekszych problemow jednak mozemy sie spodziewadz roznych drobnych wypadkow typu: awarii ukladu sterowania silnikiem i innego podzespolu silnika.
Auto jesli o drobiazgi jest srednio niezawodne. Moje usterki to: wydech-11lat, wyciek oleju spod klawiatury, zuzyte kable zaplonowe, swiece zaplonowe, zarowki mijania x4, pozycyjne x2, zerwana oslona silnika, uszkodzony zamek bagaznika tyl, schodzaca farba z elementow plastikowych wnetrza, pekniete plastiki w bagazniku
Auto to jest wykonane zle. Razi kiepska jakosc materialow wnetrza, oszczednosc materialow lakierniczych, slaba powloka lak., ulegajacy latwemu obiciu lakier pojazdu, b. slabe a\'la tico espero zabezpiczenie antykorozyjne, cienkie blachy. Auto jest jakas tam proba nasladownictwa samochodow japonkich z lat 90-tych jednak kopia b. niedoskonala. Silnik jest trwaly, techniczni auto tez i raczej zawiezie nas wszedzie bez wiekszych problemow jednak mozemy sie spodziewadz roznych drobnych wypadkow typu: awarii ukladu sterowania silnikiem i innego pozdespolu silnika.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 12V 75KM 55kW [l/100km]

7,2