Ocena kierowcy - Hyundai Coupe I

GBICKI, 16 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 137KM 101kW
Rok produkcji 1999
Hyundai Coupe I 2.0 i 16V 137KM 101kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
poprostu extra teraz bede kupowal nowa wersje coupe:))))))
Silnik poprostu zyleta wymiata posiadam wersje amerykanska 156KM silnik przyspiesza momentalnie brakuje mi tylko jak na taki silnik 6go biegu bo na autostradzie jest to bardzo odczuwalne max 215kmh a czuc ze moglo by wiecej tylko 6 biegu brak
Hmmm tu mam maly problem bo mam bardzo miekkie sprzeglo przewaznie jest to odczuwalne na dlugich trasach chyba musze pojechac na przeglad ale ogolnie pozatym biegi szybko wchodza jak na sportowe auto przystalo :) no i brak 6 biegu ale mozna to poradzic dokupujac ze stanow skrzynie 6 biegowa do tego modelu
Zawieszenie twardze dobrze trzyma na zakretach przy oponach 205/55/15 oczywiscie w polsce trrzesie niesamowicie ale nie ma zato stukow i kolatania auto bardzo ciezkie a to dlatego ze z grubej stali:)
Tu widocznosc jest troche ograniczona ale kto w takim aucie patry sie za siebie hehe mam 186cm wzrostu czuje sie w nim ok
Idealne rozplanowanie wszystkich przelacznikow moja pelna opcja tego auta mnie poprostu zaspokaja w calosci wszystko co trzeba pod rega nie trzeba szukac po omacku
Szybko sie nagrzewa szybki nie patuja coz moja klima dziala szybko i jeszcze mnie niezawiodla w porownaniu do citroena 4 letnie auto i juz wycieki mam z klimy a ty hyundai poprostu sie spisal wszystko dopasowane i trwale:)))
No coz z przodu miejsca jest duzo dla kazdego tyl zas to raczej miejsce dla dzieci lub nieduzych osobnikow heh ale pozatym fotele supper prawie jak rajdowe.
Silnik fajnie warczy wiec mozna zapomniec o wyciszeniu przewaznie w sportowych autach bo najwazniejsze jest przyjemnosc z jady i ten dzwiek
powiem tak lubi wypic jak na 156km mocy no ale w miescie tak spalanie przy niespokojnej jezdzie to 11-13l, trasa mialem okolicznosc jechania w trasie 1800km i powrot po tyg spalanie srednio mnie zaskoczylo bo wyszlo mi 8-9.5l na sto. A powiem ze jechalem 140-170km/h przy 200km/h tu juz wir ale kto w polsce tak jezdzi jak ledwo mozna sie do 120 rospedzic hehe
idealne tanie sportowe auto polecam amatorom szybkiej jazdy
Wszystko extra dopasowane nic nie skrzypi i td. Skora wysokiej jakosci tak mi sie zdaje bo ladnie krojona i pasuje idealnie czarna do tych bialych zegarow moja wersja F2 EVO
nie mialem zadnych usterek to jeszcze jedyne auto pozbawione elektroniki zaawansowanej wiec polecam nic sie niepsuje

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 137KM 101kW [l/100km]

9,7