Ocena kierowcy - Hyundai Coupe II

szoszo, 17 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 105KM 77kW
Rok produkcji 2003
Hyundai Coupe II 1.6 i 16V 105KM 77kW 2001-2002 - Oceń swoje auto
wszystko w jak najlepszym stanie
Jeżeli komuś nie zależy na mocy i osiągach tylko na wyglądzie auta to ten silnik jest wystarczający czytałem w opiniach uzytkowników że jest przy 140 głosny dla mnie to zaleta bo to jest spotrowe auto i ten silnik w jakimś stopniu ma być słychać natomiast odnośnie mocy to nie na nasze polskie drogi
biegi wchodzą bardzo dobrze do przodu nikiedy wsteczny wchodzi za drugim razem ale to bardzo sporadycznie
perfekcja ale twarde zawieszenie ale normalka sportowe auto jak ktoś chce miękie to polecam limuzyne:)
jeżli chodzi o boki na skrzyzowaniu nikiedy przeszkadzają duze lusterka ale to kwestia przyzwyczajenia do tyłu nie musze nic mówić jak to coupe
myśle ze wszystko jest pod rękom jedynie sterowanie kompa mogło by byc nie przy licznikach przeszkadza to w przełanczaniu podczas jazdy
wszystko ok grzeje jak i mrozi:)
znowu napisze jak na sportowe auto to o przestrzeni z tyłu nie można mówić bo to nie limuzyna natomiast z przodu miejsca jak w wanie:)
wyciszenie przy niższych obrotach 2500 idealnie przy wyższych słychac lekko silnik
średnio 8/100
za te cene nie kupicie lepszego coupe zresztą w wszystkich motoryzacyjnych programach jak i gazetach go bardzo chwalą kto czyta to wie o czym mówie
bezawaryjny
brak jakich kolwiek awari