Ocena kierowcy - Hyundai Coupe III

Remo, 14 lat temu
Silnik 2.7 i V6 24V 167KM 123kW
Rok produkcji 2003
Hyundai Coupe III 2.7 i V6 24V 167KM 123kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Adrenalina za male pieniądze (w porównaniu do innych w tym samym roczniku) Jak dla mnie idealny samochod.
Jak na zacięcie sportowe, w samochodzie tej marki słabo słychać silnik. Wiadomo przy większych obrotach czuć przyjemne ryczenie silnika pojemności 27000cm3 :) Ale nie jest to Bmw ze zmienionym układem wydechowym. Jak kto lubi kultura pracy jest na wyższym poziomie.
Jak dla mnie idealnie wkręca się na obroty, kiedy trzeba zmieni na niższy bieg (a jest ich 4 jeżdzę z automatyczną skrzynią biegów)
No cóż nie jet to samochod komfortowy. JEDEN z niewielu minusów tego samochodu. Czuję się jakbym jechał wozem drabiniastym. A na nasze polskie drogi jest wręcz okropny. NIe ma nawet mowy o założeniu felgi 18 .. chyba, że ktoś jeździ wyłącznie po autostradzie :)Cóż taka jest cena sportowego zawieszenia. Na moich felgach 17 z profilem 45 MUSZĘ omijać każdy wyboik, a najechanie słychać tak jakby zaraz miały sie rozsypać amory amory.
NIe jest źle, ale mogło by być lepiej. Vw scirocco nowej gen NIE MA praktycznie widoczności tylniej szyby ... Tu powiedział bym że widzę dobrze.
Dobre .. jak praktycznie w każdym samochodzie. pomijając fiaty 125.. w \"maluszku\" zimą silnik grzał lepiej jak domowy kaloryfer:)
Z tyłu osobo postury Andrzeja gołoty NIE MA PRAWA się zmieścić. Jeżeli już to wybije tylnią szybę głową. Przód komfort. Tył - Dla dziewczyn lub na zakupy.
SŁABE. Golf4 bije na głowę hyundaika. W deszczową pogodę .. przyjazny strumeczek tworzy się w naszych nadkolach z tyłu i wydaje nam się jakbyśmy znaleźli się u podnóża wisły wsłuchani w piękny szum płynącej wody :) dla jednych zaleta dla mnie mała wada. Ogólnie najechanie na dziure ... powoduje że samochód się caaały trzesie.. (mi wibruje szyba i cały tył - z opowiadań słyszałem że nie tylko mi). Aczkolwiek znalazłem rozwiązanie, sub i wzmacniacz załatwiaja sprawe :) śmiagać i się cieszyć.
książkowo max 12 w mieście. w rzeczywistości ok14 w lato 15 w zime. trasa minimalnie 10. Inwestycja w gaz KONIECZNA. Ceny stosunkowo tanie (częsci) aczkowlwiek niektóre trudno dostepne.
Jak zawiedzie poinformuję.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.7 i V6 24V 167KM 123kW [l/100km]