Ocena kierowcy - Hyundai H200

Silnik 2.5 TCi 101KM 74kW
Rok produkcji 2004
Hyundai H200 2.5 TCi 101KM 74kW 1999-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Jako całokształt jest naprawde pozytywnie
Gdyby nie to spalanie i bardziej elastyczny silnik dałbym 5!Auto ładnie wygląda i mozna kupic malo zjechane w porównaniu do Vito czy Transportera(jakie oglądałem)!Jedyne wady to spalanie i silnik mało elastyczny jak dla mnie!Zastanawiam sie jaki muł musi byc ten 80 konny Smiało moge polecić jako całosc
Z silnikiem nie ma klopotów i pracuje poprawnie,mogło by byc wiecej KM!Za malo elastyczny Podobno w tych silniczkach 140 KM jest juz ok
Skrzynia jak w Transporterze mogla by byc lepiej dopracowana!Nieraz dziwnie 2 wchodzi no i brak 6 biegu oj przydał by sie w trasie
Troche stuka na dziurach ale w koncu to nie osobówka!Zima jest tragedia bo napęd jest na tyl a ja mam całoroczne opony!Najlepiej sie jezdzi jak jest opciązony!Na pusto rzuca ale dolozylem pióra i jest podniesiony wyzej niz normalny!Najlepiej wozic ze 100-150kg na kipie to wtedy jezdzi dobrze(płyty chodnikowe
Widocznosc bardzo dobra jak na busa
OK
Mam wersje z klima i taka polecam!JAk paruje to po właczeniu klimy jest to moment!Bez klimy było by ciężko!No i latem klima zdaje egzamin!Zima ciepło robi sie po około 5-8 minutach Auta bez klimy juz nigdy nie kupie
Mam wersje 5 osobowa!Z przodu jest ok natomiast z tylu juz gorzej dla większych osob ale w koncu ja nie jezdze z tylu
Na przyzwoitym poziomie
Nie jest za dobrze!Najmniej na trasie zszedłem do 9,5 latem!Zima po miescie 13l!W trasie około 12!latem na klimie miasto 12l a mam ciężka noge! Raczej omijac radze serwisy bo zdzieraja!Wymiana oleju 80zl a w pierwszym lepszym zakladzie 40zl
Cena jest zachęcająca!Za Transportera w tym roczniku,wyposażeniu i w dobrym stanie musiałbym wyłożyć jeszcze raz tyle!No i wygląd Autko jest poprostu ładne i można sporo załadować 1200kg wozilem i bylo ok
Narazie nic przy nim nie robiłem oprocz wymiany oleju ale to dopiero 30 tys!Troche skrzypią plastiki
Nie bylo!Odpukac!Auto ma 4 lata dopiero

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TCi 101KM 74kW [l/100km]