Oceny Hyundai XG

Najnowsze oceny Hyundai XG

2,8
~konrad wyppich ewmatic@interia.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
XG jest ładnym samochodem i posiada wysoki komfort jazdy oraz podróżowania na dalszych trasach . Niestety samochód wymaga slidnego i fachowego serwisu a tego w Polsce nie ma. Firma nie ma dostępu do diagnostyki pojazdu, brak specjalistów co praktycznie może tak jak w moim przypadku wyeliminować samochód z eksploatacji na kilka miesięcy. Proszę innych użytkowników XG aby we własnym zakresie przy przeglądach zarządali dignostyki zapisu...
~tomek
Sedan 3.5 i V6 24V 197KM 145kW
mysle ze wiele osób myli model XG350 z XG30 - to jest zupełnie inne auto - juz pomijam silnik . ale wyglad juz ma bardziej taki "rasowy" . ja mam ta przyjemnosc jezdzic modelem XG350 - jestem baaardzo z niego zadowolony, auto nie jedzie a płynie! spalanie w trasie
~lisz67@wp.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
Hyundai tym autem udowodnił, że jest w stanie podnieść poprzeczkę wyżej od Camry. Europejscy producenci aut tej klasy i przedziału cenowego mogą tylko pozazdrościć bezawaryjności, odporności na urzyszkodnika :-), wyposażenia i jakości materiałów. Tapicerka w moim samochodzie (16 lat, 330 tyś. przebiegu) wygląda lepiej niż w 5-6 letnich autach innych producentów a oglądam po kilka dziennie, bo je naprawiam. Jedynym mankamentem tego modelu jest...
~Karol
Sedan 3.0 192KM 141kW
Auto komfortowe, nie zawodne pojemne ,i narazie bez usterkowe może spalanie (8.4 autostrada 130 km/godz 9.1 nasze drogi 130 km/godz po mieście zadko więc nie podaję) jest ni małe (gaz chyba rozwiązał by sprawę)
~specnaz_87@wp.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
Auto jest świetne. W środku czujesz się niczym prezes dużej firmy. Mam wersję Grandeur i auto jest full wypas. Szkoda tylko że TV w aucie jest przestrojone na odbnieranie fal z amerykańskich stacji co uniemożliwia mi oglądania telewizji. Jednak VCD sprawne i na postojach mogę oglądać co chcę. Samochód jak na tą masę jest szybki (w końcu 3 litrowa V6). Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
~pawel z bostonu
Sedan 3.0 192KM 141kW
22000 mill check engine kontrolka sie zaswiecila,27000 poluzowala sie wycieraczka pasazera,38000 wymiana akumulatora,3 dni pozniej wymienili mi alternator,47000 rozkleila sie deska rozdzielcza nad komputerkiem czekam az przysla nowa to mi wymienia,gwarancje mam na 6 lat /72000 mill,10 lat/100000 mill na silnik i podzespoly.najlepsze co moze byc
Dziennik kosztów dla Hyundai XG
20,4
16,5
~elpython
Sedan 3.0 192KM 141kW
Auto bardzo dobre - jeśli ktoś z Was ma dziwne problemy głównie elektryczne ze swoim egzemplarzem to polecam się ponieważ serwisowałem wiele XG30 w tym swoje. elpython@wp.pl
~Deeptrip
Sedan 3.0 192KM 141kW
Ogólnie samochód wart swojej ceny. Lepiej jeździć takim w gazie niż 1500ccm palącym 8 litrów Pb ;)
4,1
~Mikan
Sedan 3.0 192KM 141kW
Ogólnie fajny samochodzik tylko ma spory apetyt na paliwko i tylne nadkola się sypią
~Adam adambarszcz@o2.pl
Sedan 3.0 192KM 141kW
jestem zadowolony, na początku się bałem, bo to wynalazek ale teraz nie chcę innego, myślę poważnie o gazie, jak ktoś ma z gazem to niech pisze jaki.