Ocena kierowcy - Kia Carnival II

gamast@o2.pl, 16 lat temu
Silnik 2.9 CRDI 185KM 136kW
Rok produkcji 2006
Kia Carnival II 2.9 CRDI 185KM 136kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik zrobił na mnie olbrzymie wrażenie . Jest elastyczny . Przy obciążęniu 7 osób nie robiło żadnego znaczenia . Przyspieszał jak trzeba .Oby tak dalej .
Jeżeli powiem , że jest to mój 15 samochód to może ktoś pomysleć , że ściemniam .jeżdziłem VW , mercedesem , fiatem . ładą , skodą , fordem , itp. Jest to naprawdę dobry samochód . Należy tylko pamietać , że to nie jest F1 i z pod świateł nie zawsze będziemy pierwsi . Pilnować oleju i wymiany rozrządu ( 1200,00 + koszty wymiany ) . Powiem tak jest OK .
Przy tak dużej masie własnej ciągnie ten samochów rewelacyjnie !
Mogło być lepiej . Ale nie ma co grymasić . jest w porządku .
Nie można porównać go do vw passta B6 , którym jezdziłem poprzednio . jest w porzo !
Zasada , że trzeba mieć oczy z przodu i z tyłu w tym samochodzie nie jest potrzebna .
Nie jest zle .
pokonuję tym samochodem ogromne ilości kilometrów ( sam) , ale dzisiaj miałem komplet ( 7 osób) i powiem wam ogrzewanie rewelacja , z tyłu krzyczeli zmniejszyć ogrzewanie , a przód tropicana na 1 biegu wentylatora.Owszem mogło być climatronic ale jest OK !!!
Nikt nie może narzekać ! Chyba , że jeżdził w przyczepie cempingowej .
Można zamienić się na ferarii .A tam to dopiero jest hałas . Jechałem i nie był to złom !
Jeżeli nastawiacie się , że CARNIVAL to VW LUPO to błąd ala nie jest to KAMAZ czy ZIŁ .
Dobra cena za rozsądna pieniądze .
Jeżeli wjedziecie do serwisu KIA to niezawodność tego samochoddu się skończy .Wiedza i fachowość osób pracujących w serwisach KIA równa 0 . Jeżeli kogoś obraziłem to sory , ale bliskie spotkanie z Panami Mechanikami to pełna porażka !! Wiem co piszę .

On - zużycie paliwa dla silnika 2.9 CRDI 185KM 136kW [l/100km]

9,5