Ocena kierowcy - Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting

grzegorz, 8 lat temu
Silnik 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Rok produkcji 2010
Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Jestem drugim właścicielem, kupiłem go jako pięcioletni samochód, jeżdżę nią od 3 miesięcy i jestem w pełni zadowolony.
jak na auto coupe z 126 koniami jest to bardzo mocny silnik, lubi obroty ok. 3000, spokojnie można nim poszalec. Zawsze ze świateł rusza pierwszy.
wszystko w porządku choć czasami czuć jak delikatnie zaczepia o coś.
wszystko w porządku.
przez lusterko wsteczne mało widać bo okno jest pochylone, jesli chodzi o boki to jest ok. naszczęście posiadaczujniki parkowania
nie powraca na swoje miejsce fotel po wpuszczeniu osoby na tylne siedzenie. fotele wygodne choć mogły by się nizejustawić.
srednio po około 6 minutach zaczyna grzać ciepłe powietrze. lata się jeszcze nie doczekałem więc na temat klimatyzacji automatycznej się nie wypowiem. moc wiatrakow nawet nawet.
mam wzrostu 194cm. i się mieszcze razem z czapką zimową ale jak ja usiądę to mieszczą się już tylko 3 osoby w samochodzie.
przy predkosci 150 km/godz jest trochę głosno. ale jesli chodzi o podrózowanie po miescie to jest ok.
po zakupie wymienilem klocki hamulcowe , olej, plyn chlodniczy, wszystkie filtry (kabinowy na węglowy), 2 żarówki.wydalem 700zł
jestem w pełni zadowolony :) jesli chodzi o spalanie to mam ciezką nogę, dla mnie wszyscy się wloką na ulicach więc niestety musi palić ale gdy go pozyczam mamie to wychodzi 9,1.
jeszcze się nie doczekałem
jeszcze się nie doczekałem. jesli chodzi o spalanie na dlugiej trasie to wpisalem byle co ponieważ nie bylem jeszcze na dlugiej trasie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW [l/100km]

9,1