Ocena kierowcy - Kia Ceed II Kombi

malpiaty, 10 lat temu
Silnik 1.4 DOHC 100KM 74kW
Rok produkcji 2013
Kia Ceed II Kombi 1.4 DOHC 100KM 74kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Inne : Sterowanie glosowe dziala doskonale ;)
Wspanialy samochod kia wykonala kawal dobrej roboty wyglad wnetrze i mechanika jest na najwyzszym poziomie i wedlug Top Gear jest to jeden z najlepszych modeli na ten rok i tymm sie sugerowalem przy zakupie Astra jest do bani i dla glupiego przedstawiciela w Bebiko.
Silnik jak na miasto troche slaby muli i nie wkreca sie na obroty. Spalanie miasto przy zmianie biegow kiedy komputer sobie tego zyczy 7.2. 7.5L
Wspaniala genialna fenomenalna idealnie zgrana z silnikiem
Przyczepnos i wyczucie kol na kierownicy jest bardzo dobra trzyma sie w zakretach nawet przy duzej predkosci
Kia chyba ma podpisana umowe z jakims szklarzem czale auto jest przeszklone a widocznosc w kazda strone znakomita.
Nie wiem co to znaczy ergonomnia ale mysle ze jest ok
Nawiew troche slaby czesto paruja mi szyby pomaga jedynie klima bo jak wlaczysz nawiew cieplego powietrza na szybe to bedziesz mial jak w saunie a klimy nie przetestowalem bo nie bylo tak goraco.
Lezec mozna z przodu i z tylu. Bardzo duzo miejsca na tylnej kanapie nawet przy daleko wysunietym fotelu kierowcy ja mam 185 cm zona 5 mniej i spokojnie mozna jechac w dluga trase
Po odpaleniu na zewnatrz czujesz sie jak by obok stal wielki komar aale dzwiek tego silnika az tak nie denerwuje natomiast w srodku nic nie slychac kompletna cisza. Zaczyna byc slyszalny przy 3.5 4 tys obrotow skromny pomruk 100 konnego. Komara
Miasto 7.2 7.5 jesli zmieniasz biegi tak jak chce komputer jesli nie 7.8 8.3L Moim zdaniem zadowalajaco Trasa udalo mi sie zejsc nawet ponizej 7 przy spokojnej jezdzie ze stala predkoscia Nie wiem nic na temat cen przegladow jest za wczesnie ale jest 7. Lat gwarancji i to jest super 15 lat na lakier i perforacje nadwozia a na reszte 7 lat albo 150000 tys km
Cena. Za jakosc mysle ze jest warta kazdej wydanej zlotowki jakosc jest bardzo wysoka.
Jeszcze mnie nie zawiodla
Brak