Ocena kierowcy - Lancia Ypsilon IV Hatchback 5d

*neon*, 11 lat temu
Silnik 1.2 8v 69KM 51kW
Rok produkcji 2012
Lancia Ypsilon IV Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW 2011-2015 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : bardzo komfortowe i ciche
wydaje mi sie ze udany zakup, z tym wyposazeniem nic lepszego a rynku nie znajdziemy jedynie co mnie drazni to wspomniany juz wczesniej odbijajacy sie daszek licznika w przedniej szybie podczas slonecznych dni...ale cos sie wymysli aby sie tego pozbyc...
pomimo starszej konstrukcji silnik sprawdzony montowany w pandach i fiatach 500 oraz w punto calkiem kulturalnie pracuje
bez zarzutu wszystkie biegi wchodza miekko i poprawnie
doskonale amortyzuje nasze nierownosci pomimo niewielkiego przeswitu jest naprawde ok
na boki ok do przodu troszke przeszkadza lusterko wsteczne ale mozna sie przyzwyczaic do tylu troche ograniczona ze wzgledu na mala szybe AHA w widocznosci do przodu w sloneczne dni przeszkadza refleks deski rozdzielczej trzeba cos z tym zrobic moze flok lub sie przyzwyczaic
nie ma do czego sie przyczepic
poki co dziala bez zarzutu w miare cicho i skutecznie
bardzo dobra z przodu z tylu troche siedziska za krotkie ale tez jest ok ale tylko do 2 osob na tylnej kanapie bo na przednich duzy komfort
reweacyjne
nie naleze do dzikow i jezdze delikatnie srednie na 100 wg komputera 5.2 a z klima 5,7 jestem bardzo zadowolony moze troszke jade jak dzialkowiec :) ale za to w baku nie brakuje :):):)
mysle ze proporcjonalny w stosunku do jakosci wykonania i wyposazenia oraz wizualnie mysle ze tez jest fajny . a nie kolejna bmw polo lub fabia na naszych drogach :)
za krotko aby sie rozpisywac poki co jest ok
bez uwag

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 8v 69KM 51kW [l/100km]