Ocena kierowcy - Lexus IS II Sedan

Kao, 6 lat temu
Silnik 200d 150KM 110kW
Rok produkcji 2011
Lexus IS II Sedan 200d 150KM 110kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Co prawda mam auto 6 letnie z przebiegiem 270 000 wersja sport ale co nieco opowiem. Jako całokształt to auto dość fajne ale ma wiele minusów jak dla mnie. Polecam przeczytać wszystkie moje wypowoedzi i poskładać to w całość
Silnik jest strasznie zmulony, ma wielką turbo dziurę o sprawnym wyprzedzaniu można zapomnieć. Przyspieszenie do 100 to z 2 tyg.
Przy moim przebiegu chodzi dobrze lecz mam małe zastrzeżenia co do sprzęgła. Jak za szybko je puścisz podczas zmiany biegów to czuć nieprzyjemne szarpnięcie. Ale to kwestia przyzwyczajenia jak nim operować
Układ jezdny fajny, bardzo dobrze trzyma się drogi.
Jak dla mnie widoczność tragiczna, w środku wydaje się że te wszystkie szyby są malutkie ponieważ wszystkie słupki są mocno grube i obudowane grubo plastikami. Co zmniejsza widoczność. Tylna szyba też w lusterku wydaje się malutka i mało przez nią widać i w dodatku denerwuje tam ostający dodatkowy stop który świecąc się w nocy odbija się od szyby i to drażni też.
Neutralnie
To jest ok
Miejsca jest tak sobie na styk. Luzu nie ma ale ścisku też nie. Jedynie dla osób szerszych w barach nie polecam bo nie zmieszczą się w fotele bo są kubełkowe i wąskie
Wyciszenie jest na dobrym poziomie

On - zużycie paliwa dla silnika 200d 150KM 110kW [l/100km]

7,2