Ocena kierowcy - Lexus RX II

Gajowy, 12 lat temu
Silnik 330 223KM 164kW
Rok produkcji 2005
Lexus RX II 330 223KM 164kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Oceniam auto na 5- drobne rzeczy, ale bardzo dobra jakość wykonania no i niezawodność.
Silnik pracuje równomiernie i bardzo cicho. W zimie nawet przy dużych mrozach bardzo szybko się rozgrzewa. Bardzo przyjemny pomruk V6. Ilość koni wystarczając dla tego auta.
Mogło by być lepiej dość wolno przerzuca, ale dość elastyczna.
Bardzo dobrze pochłania dziury, nie kiwa się na zakrętach. Zawieszenie wytrzymuje nasze dziury przejechane 120tyś i amorki w bardzo dobrej kondycji.
Jest ok mam kamerkę więc do tłu nie ma problemu mimo malej szyby. Belki z przodu nie ograniczają widoczności.
Jak to u japońców wszystko na swoim miejscu chociaż sterowanie szyberdachem przydałoby się na dole jak to było w Hondzie.
Bardzo ładnie chodzi i dość cicho
niestety siedząc w fotelu kierowcy noga opiera mi się o centralny słupek i zdarzyło się że ściszyłem radio. Dla osób wyższych (190cm w górę)jest to problem.Z tyłu bez problemu nawet wysokie osoby siedzą wygodnie (jest możliwość regulacji tylnej kanapy)
Mogło by być lepsze przy uchylonym szyberdachu zaczyna wydawać dziwne dźwięki
Spalanie w Warszawie na benzynie 15l na gazie średnio 17l maksimum jakie spalił to 20l, Na trasie przy delikatnej jeździe 15l gazu.
Kupuję zamienniki i ceny są naprawdę przyzwoite, Przegląd w nieautoryzowanym serwisie (duży: oleje w dyfrach, filtry, olej w silniku)kosztuje 850zł. Klocki i tracze koszt porównywalny do hondy. Bardzo jestem zadowolony z samochodu i bardzo polecam.
żadnych niespodzianek, nic się nie popsuło.
nic

LPG - zużycie paliwa dla silnika 330 223KM 164kW [l/100km]