Oceny Mazda 6 I Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW 2002-2005

Najnowsze oceny Mazda 6 I Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW 2002-2005

3,2
~Mazda
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Auto bardzo wygodne dobrze wyposażone ( wersja exclusive) fajnie jedzie, ale usterkowość jest powalająca nie mówiąc nic o korozji która zjada to auto doszczętnie. Ponoć mazda z silnikiem benzynowym jest dobra ale diesel to poraszka.
~zapas
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Auto przemyślane i dopracowane w szczegółach. W niczym (poza przestronnością) się nie wyróżnia szczególnie od konkurencji, ale też nie ma słabych punktów. Dużym plusem jest ładny ponadczasowy kształt. Jakość materiałów bardzo dobra. Obsługa intuicyjna, żadnych dziwactw. Bardzo dobrze się prowadzi. Nie chce się z niej wysiąść. Wyjątkowo udane auto. System składania tylnych foteli jest rewelacyjny.NIEZAWODNOSC TO DUZY PLUS takich aut nasi...
~kamilbk@vp.pl
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Cały czas jestem Mazdą 6 zafascynowany i każdy moment w niej wywołuje mimowolny uśmiech na ustach...Pozdrawiam wszystkich, ktorzy kochają japońskie auta. Mamy jeszcze Hondę i też sobie chwalimy znajomość z nią ;)Props dla tych, którzy cenią prawdziwą technikę i nie fascynują się takimi niewypałami jak golf czy każda inna już dresiarska masówka w Polsce. Na szczęście są jeszcze u nas tacy, którzy mają odrobinę gustu i polotu.
~Włodek
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
to moja druga mazda i napewno nie ostatnia! to naprawde czuć ,że jeździ sie samochodem wyprodukowanym w 100% w Japoni JESTEM OCZAROWANY TYM SAMOCHODEM!
~jerzyr1@poczta.fm
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Eksploatowany w dość niecodziennych warunkach za naszą wschodnią granicą spisuje się rewelacyjnie. Oby tak dalej
~Mazderatti
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Dynamiczny ekonomiczny podatny na modyfikacje lecz wymagający i nie tolerujący pośrodków (Silnik)
~Kujon5300
~Lj.Thomas jr
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Bez zarzutu, duza elastycznosc, ale to przeciez diesel, bez turbo dziury. Przy 3tys na silniku wciska w fotel, dobrze sie wkreca na wysokie. (Silnik)
~jaras_1984
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
dla mnie w zupełności wystarcza zarówno do dynamicznej jazdy jak i do całkowicie statecznej (Silnik)
~kolejorz
Mazda 6 I Sedan