Ocena kierowcy - Mazda MX-3

Pawel Broda, 16 lat temu
Silnik 1.8 V6 24V 136KM 100kW
Rok produkcji 1991
Mazda MX-3 1.8 V6 24V 136KM 100kW 1991-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik jest po prostu the best.
Mazdziorke swoja kupilem w maju 2007 roku wiec stosunkowo niedawno.Jest to moje pierwsze auto.Najwazniejsze moim zdaniem jest to ze jest to auto juz 17 letnie a w dalszym ciagu daje duzo frajdy z jazdy.W zasadzie niezawodne bo dostaje ode mnie niezle w kosc i nic(odpukac) zlego sie nie dzieje.Auto szybkie, zwrotne i wygodne max dle dwoch osob.Z tylu miejsce na nieduzego pieska.Bagaznik wydaje sie malo ladowny ale po zlozeniu tylnej kanapy przewiozlem metrowa lodowke wiec nie jest zle.Goraco polecam wersje v6 24v bo te 130 konikow nie zawiedzie fanow mocnych wrazen.Moja madzia mimo sedziwego wieku wciaz do setki zapina ponizej 10 sekund.Max predkosc wycisnalem 230km/h ale mysle ze da rade jeszcze troszke.Jestem zachwycony.
kocham ten silnik.od 2 tys wciska w fotel ale prawdziwa zabawa zaczyna sie po 4 tys kiedy otwiera sie druga przepustnica.odrzutowiec.i ten dzwiek.nie ma jak warkot v6 o poranku.
strzala.auto jest twarde ale przyklejone do drogi.z tylu wachacze wiec sport przede wszystkim
z przodu ok.z tylu szyba to formalnosc.
dwie osoby jada wygodnie-jak na sportowe auto.z tylu ktos niski nie bedzie narzekal
Akumulator drogi jak cholera.Ja zaplacilem az 50 funi gdzie normalne kosztuja 20.hehe ale 2 lata gwarancji.
Ja za swoje autko zaplacilem jedyne 650 funtow wiec nieduzo, szczegolnie ze poki co wymienilem tylko opony.
oprocz zepsutej zapalniczki wszystko gra i burczy.
mam mazde niecaly rok.jezdze szybko i nic sie nie psuje poki co.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 V6 24V 136KM 100kW [l/100km]

10,2