Ocena kierowcy - Mazda MX-3

dieseln, 18 lat temu
Silnik 1.8 V6 24V 136KM 100kW
Rok produkcji 1992
Mazda MX-3 1.8 V6 24V 136KM 100kW 1991-2000 - Oceń swoje auto
Jesli ktos potrzebuje sredniego autka to rewelka. Raczej dla osob mlodych ale nie za glupich bo tym mozna niezle pocisnac!
Jak dla mnie silnik to bajka. Brzmienie V6 jest mile. Wkreca sie naprawde milo. Jezdzilem wieloma autami i tu musze stwirdzic ze jest to jeden z lepszych silnikow!
SKrzynia prawie wpozadku. Nie wiem jak wyglada moje sprzeglo ale wsteczny i II bieg tak srednio wchodza;/
Jeszcze dobrze nie testowalem ale jak narazie moze byc. Niech nikt nie narzeka ze twarde - przeciez to auto ma zacieci sportowe.
z rzpodu wpozadku, z tylo gorzej. Ale wiadomo - im auto bardziej sportowe tym mniej wygodne:)
Wszytko pod reka!
Jak dla mnie bomba. W focusie 10 lat mlodszym z ogrzewana przedia szyba paruje a tu...miodzio:)
I znowu - auto sportowe czyli w sumie dwu osobowe:) Z przodu duzo miejsca z tylu osoby nie przekraczajace 178cm wzrostu:) Bagaznik jak na ten wozik calkiem wystarczajacy. Ostatnio nawet biorko przewiozlem.
Dobrze. Jak nie chalasuja plastiki i garty w bagazniku to rewelka....
No coz... 6 garkow trezba nakarmic:) w miescie do 8 schodze przy delikatnje jezdzie. Mieszane to z 10 a na tarsie...hmm w niemczech przy predkosciach 200-220 wyszlo chyba 14:) A tak to z 7litrow.
nizanotowalem
Dbac o plyny,paski i inne sprawy ktore sa niezbedne i mozna ciorac i ciorac

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 V6 24V 136KM 100kW [l/100km]

9,2