Ocena kierowcy - Mercedes CLK W208 Coupe C208

J.D, 17 lat temu
Silnik 2.0 Kompressor 163KM 120kW
Rok produkcji 2001
Mercedes CLK W208 Coupe C208 2.0 Kompressor 163KM 120kW 2000-2002 - Oceń swoje auto
Wycieraczka albo do wymiany, albo system do du... poza tym jestem zadowolony. To mój pierwszy mercedes-może dlatego.
2,0 Kompresor- ciągnie od samego dołu, nie jak turbina. 167 KM to nie tak dużo,ale powyżej 4000 potrafi cieszyc.
6-biegowa, Za krótkie przełożenie na I-biegu.W moim egzemplarzu jest trochę nieprecyzyjna, ale ja decyduję jak mam jechać - nie automat.
Dobrze wyważony, trzyma się drogi. Mam 235/45/17 więc na polskich koleinach- tragedia. Na dobrej drodze- jak lokomotywa po szynach-super.
coupe to coupe...
bez zarzutu
climatronic dwustrefowy. Fajny bajer- ogrzewanie po wyłączeniu silnika - dobre zimą. Dopiero jak kupiłem w necie instrukcję w j.polskim- wiem jak wszystko ustawić.
Z przodu OK. Z tyłu też nieźle- 2 osoby spokojnie mogą jechać. Jeśli muszą...
W mieście starcza ok. 9-10L. Na trasie przy jeździe spokojnej: 90-140 spalił 7,3-7,8 litra. Uważam, że to bardzo zadowalająco.
Prestiż(?) i dobre samopoczucie kosztują. A tak poważnie, to zależy za ile się kupiło. Każdy jeździ autem na jakie go stać.
Mam go od czerwca. Na razie- odpukać nic. Wymieniłem jedynie olej, filtr,filtr powietrza.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Kompressor 163KM 120kW [l/100km]

8,8