Ocena kierowcy - Mercedes CLK W208 Coupe C208

piotr, 16 lat temu
Silnik 2.3 Kompressor 197KM 145kW
Rok produkcji 2000
Mercedes CLK W208 Coupe C208 2.3 Kompressor 197KM 145kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : przy mocniejszym hamowaniu sztuczna szczęka wypada na przednią szybę. ze 100km/h 36,5 m do 0km/h
Zawieszenie : amortyzatory
Inne : Skomentuj tę usterkę...
Silnik : przepływomierz
niedługo będę sprzedawał bo kupiłem nowszy model w2009 clk 500 tylko narazie muszę go wyremontować.pólki co można przyjechać pooglądac w poznaniu.667-156-206
jak jest zimny głośno chodzi.jak się rozgrzeje jest prawie nie słyszalny.nagrzewa się bardzo szybko.wzorowej elastyczności nadaje mu kompresor.miałemem już auta wartości nawet 150 000zł.tego clk kupiłem za 40000zł i jak za te pieniądze jest rewelacja. ze startu nie jedna limuzyna zostaje w tyle.a i na autostradzie 245 km/h policiał. Jezeli chodzi o wybur silników to tylko 2.3 kompresor i 3.2 są najlepsze i najtańsze w naprawach.zresztą ich ceny też są odpowiednio większe. za to 2.0 i 2.0kompresor to padaczki jak do roweru.poczynione oszczędności na tych silnikach odbiją sie niefunkcjonalnością i pużniejszymi wydatkami.
przyjemnie zmienia biegi momentami przy cięższej nodze nawet agresywnie.jeden minus za długo czeka ze zmianą z jedynki na dwujkę.mi to nie przeszkadza bo mam tiptronik.
trzyma się każdej dziury.przy nawet 220km/h człowiek czuje sie bezpiecznie.
o cofaniu lepiej nie mówie tragedia.ale nie o to w tym aucie chodzi.
to mercedes i nie spodziewajmy się fajerwerków w środku.za to clk odwdzięczy sie długowieczną i prostą funkcjonalnością.trwałe materiały i łatwe w czyszczeniu.
szybko się nagrzewa.a latem bez klimy się nie obędzie w tym aucie.
mam 190cm.i dlamnie jest dobrze.pasażerów mam gdzieś.
wyciszenie przeciętne.drzwi bez ramek dają o sobie znać.jak komuś nie pasuje to niech sobie kupi padaczke pasata.
jak na te osiągi przyzwoite spalanie.
mogłoby być trochę tańsze.za te pieniądze możesz mieć fajną limuzynę z 2002 roku ale nigdy nie będziesz miał clk.i wszystko na temat.
nic się nie dzieje.zależy czy ktoś potrafi kupić auto w dobrym stanie.
wszystko rewelacyjne.nic się nie dzieje. ale niestety słabe przednie zawieszenie na nasze polskie drogi.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.3 Kompressor 197KM 145kW [l/100km]

10,3