Ocena kierowcy - MG ZR

szmyrus87, 13 lat temu
Silnik 1.8 WC 160KM 118kW
Rok produkcji 2002
MG ZR 1.8 WC 160KM 118kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : jest naprawde potezny i uwaga drodzy kierowcy... troche rozsadku w prowadzeniu bo rozbity juz napewno nie bedzie taki piekny
Caloksztalt... i ciekawe co wam tu napisze:DD milosc od piewszego wejrzenia:DD gdy tylko go pierwszy raz ujalem wiedzialem ze musze go miec:DD jest wspanialy... piekny i bestia w jednym:DD ten desing ta linia ten charakter ten dzwieg ta moc te wnetrze te siedzenia ta deska... kocham te autko w kazdym calu kazdy jego centymetr a takze kazdy metr i kilometr w nim przejechany:DD naprawde polecam kazdemu nie jeden/jedna sie zakocha w tym autcie gdy zobaczy go na wlasne oczy:DD POLECAMM:DD
Naprawde swietny silnik:)) cichutki do 3tys jednak powyzej tej bariery nabiera smaku... robi sie naprawde brutalny i glosny... i taki ma byc... taka ma byc jego muzyka dla uszu:)) poza tym chetnie kreci na obroty i naprawde ma mnostwo zapasu mocy:DD az przeraza:DD
wszystkie biegi wskakuja luzno i naprawde mnie dziwi jesli ktos pisze ze ma problemy ze skrzynia... chociaz pomyslowosc ludzi moze zaskawiwac i jesli ktos probuje w czasie jazdy zredukowac do 1biegu to naprawde moze miec z tym problem;))
cos wspanialego:)) trzyma sie drogi jak przyklejony szybko reaguje na kazdy ruch kierownicy sprawiajac przy tym niesamowita frajde z jazdy:DD
tutaj dam odrobinke nizsza ocene poniewaz na 1 zakrecie troszke przeszkadza mi slupek jednak taka kolej rzeczy ma mniejsce w kazdym samochodzie poza tym widocznosc bez zastrzezen we wszystkie strony:) szyby nie sa jakos specjalnie male;)
rozniez bez zastrzezen wszystko ladnie logicznie ulozone nie trzeba jakos speclanie szukac roznego rodzaju przelacznikow i guzikow:)) na poczatku tylko trzeba sie dobrze zapoznac z galkami przy kierownicy:)
porownujac do mojego poprzedniego samochodu jakim byl ford escort cabrio z rzekomo podwojna nagrzewnica naprawde nie mozna narzekac... czas nagrzania auta jest prownywalny, chociaz czytalem ze niektorzy narzekaja na 1bieg nawiewu...
zawsze jezdze z przodu tym samochodem... z reguly za kierownica chyba ze moj stan na to nie pozwala;) ale ze strony pasazerow tez nie slyszalem narzekan:)) trzeba oczywiscie zaznaczyc ze nie jezdze z siedzeniem maksymalnie odsunietym lecz wugodnie ustawionym;))
tutaj rowniez troszke obnize ocene... przy wysokich predkosciach czasem slysze jak mi wiatr wije przy lewych drzwiach... jednak przygladajac sie mojej perelce mozna miec watpliwosci na temat bezwypadkowej przeszlosci, jednak autko jest naprawde dobrze zlozone i trzeba sie doszukiwac wad:)) poza tym jak wyzej napisalem do 3tys jest ciucho:))
tutaj niestety nie wypowiem sie za dokladnie poniewaz nie zwracam na to speclanie uwagii:)) jesli chodzi o spalanie to mnie wynosi ok. 10l/100km poniewaz lubie go depnac lubie poczuc ta jego moc:DD jednak kiedys na trasie z moim tata w rodzinne strony zszedl ponizej 7l/100km ceny przegladow pewnie jak i we wszystkich autach a jesli chodzi o naprawy to lepiej zeby nic nie nawalilo bo tak to moze zabolec... narazie wiem tyle ze mam sprzeglo to wymiany ok.1100zl (nie pamietam juz czy z robocizna czy bez:))
tutaj rowniez jestem w pelni usatysfakcjonowany(ale trudne slowko;)) mi udalo sie dostac samochod z listopada 2002r za 11k:DD a uwazam ze takiego samochodu takiej cenie lepszego nie znajdziecie:) pozdrawiam:DD
tutaj rowniez ciezko mi sie wypowiedziec... mnie osobiscie narazi nic sie nie zepsulo i niech tak zostanie:)) jednak autko kupilem z tymi drobiazgami do robienia... i np mam troszke problemu z dostaniem jednego z przelacznikow:((
samochod jeszcze mnie nie zawiodl i mysle ze tego nie zrobi:)) wkoncu wiekszosc podzespolow jest zaczerpnietych z hondy a chyba wszyscy znamy opinie o japonskich samochodach:DD jednak mam zkrzyziona przednia prawa poloske i teraz nie wiem ale chyba w takim stanie kupilem (bezwypadek?:/)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 WC 160KM 118kW [l/100km]

8,3