Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt V

RECHA, 14 lat temu
Silnik 1.6 i 90KM 66kW
Rok produkcji 1997
Mitsubishi Colt V 1.6 i 90KM 66kW 1996-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik i skrzynia biegow to klasa sama dla siebie.
Zalozenia byl takie mialem kupic auto dla dwoch osob na wakacje i do pracy, w gory i nad jezioro. Czasem w 4 na dyskoteke. No i trafilem moim zdaniem bezblednie. Wsiadajac do tego auta za kazdym razem mysle sobie to moje pierwsze auto i do tego jakie fajne. Pozycja za kierownica naprawde wysmienita ja lubie nisko siedziec czuje sie jak w jakims sportowym coupe i jeszcze te dlugie przednie drzwi jak zwine szybe to ma widok na caly swiat :). Nie ma rzeczy ktora by mi sie w tym aucie nie podobala. Silnik ktorym mozna zrobic pisk na drugim biegu choc ja auto szanuje i nie gazuje gdy zimne. Robi setke w 10 sekund i lata 190km/h mi wystarczy. Dziwie sie tylko dlaczego Mitsubishi Colt V genracji to takie nie docenione auto. Aha nie chce widziec na oczy juz niemcow, francuzow, wlochow tylko Japonce made in Japan.
Nie wiem czy to dlatego ze auto jezdzilo 10 lat w niemczech czy co ale jezdze sam i z dziewczyna naprawde silnik daje sobie rade w trasie. Zrobilem tylko sportowy wydech 100/100
Ze w tej klasei auta taka skrzynia sie znalazla to niewierze.
Mozna poszalec i mozna poczuc komfort.
Mam 180cm wzrostu, wszystko widze :)
Nie ma sie do czego przyczepic, naprawde.
Nie mam wersji z klima ale to co te auto potrafi zrobic bez zaskakuje.
Nie wiem nie jechalem z tylu ale z przodu dla mojej Pani jest az nadto miejsca.
Tutaj troche slychac silnik ale mi sie to podoba.
z tego co mi wyszlo to na trasie pali 6 litrow jak latam 100km/h w miescie 8 a nie jak emeryt :)
za te pieniadze, naprawde warto. Za auto zaplecilem 6300zl + czesci eksploatacyjne 1300zl (olej 5w 40, swiece, pasek rozrzadu, paski klinowe, pompe wody, plyn chlodniczy, plyn sproskiwaczy, napinacz, olej skrzyni biegow, DOT4, plyn sprzegla, plyn kierowniczy, filtr paliwa, filtra powietrza, filtr oleju, filtr kabinowy, akumulator, troche chemi typu wosk, ustawienie luzow zaworowych... itd + sportowy wydech i oplaty. Wiem jedno warto bylo. POLECAM
Nic procz eksploatacyjnych wymian mi sie narazie nie popsulo.
Zero, super.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 90KM 66kW [l/100km]