Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt VI Hatchback

Grzesiek-Kraków, 15 lat temu
Silnik 1.3 i 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 2008
Mitsubishi Colt VI Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Super trzymanie się drogi,elastyczność i moc silnka,przestronność,powiększany bagażnik małym kosztem utraty miejsca z tyłu. Miłośnicy niedużych aut KUPUJCIE COLTA!!!!!!!!!!!
Karoseria : Cóż wgiąłem(samochcąc) lekko krzywiznę nad drzwiami zbyt mocno dokręcając bagażnik dachowy
Inne : Brak usterek
Inne : Brak usterek
Gorąco polecam, porównajcie sobie z innymi autami tej klasy Colt jest daleko z przodu!!
To już moja 2-ga ocena tego autka i mogę już sporo info przekazać. Silnik mocny autko b.zrywne super przy wyprzedzaniu. Ludzie objechałem nim w 3 osoby Kraków-Tux-Kraków oraz Kraków-Paryż-Kraków nikt się nie skarżył na głośną pracę silnika. Ja też nie!! Jest cichy nawet przy ponad 4 tys. obrotów.
Do przodu ideał chodzi leciutko, na wstecznym trzeba czasem przesprzęglić ale czy to problem, czasem zgrzytnie(może zdarzyło się 3-4 razy).
To rewelacja,trzyma się drogi idealnie nawet w szybkich zakrętach jest przyklejony do asfaltu prowadzi się jak masełko.
Trochę weryfikuję swą poprzednią ocenę(już się przyzwyczaiłem do słupków:2-za lewo przód 3-za do tyłu 4-za prawo przód 5-do przodu i na boki.W sumie 4 ale w mieście radzę jednak uważać bo piesi i rowerzyści cuda wyczyniją.
Nic dodać nic ująć wszystko na lekkie wyciągnięcie ręki.
Mało używam klimy może mogłaby lepiej chłodzić ale te słowa bierzcie w nawias bowiem jestem wyjątkowo zimnego chowu człekiem, ale nawiew extra na 4-ce wiaterek OK.Ogrzewanie raz włączyłem bo pod lodowcem w Austrii było chłodno nz zewnatrz +5 ociepliło się w mig.
Jeśli decydujesz się na małe autko to nie wymagaj nic więcej!Można utonąć i każdy kto wsiadł nie mógł się nadziwić przestronnością!!! Nawet gdy przesunąłem kanapę powiększając bagażnik do maxa z tyłu i tak było dużo miejsca oczywiście jak na małe auto.Pamiętać należy,że to nie full wypas gablota o długości 6 metrów.
Nie można narzekac bo jak długo jedziesz na obrotach np 5,5 tys?
Uważam,że jak na silnik 1,3 95 KM jest bdb.Bo średnie spalanie od 0 km do teraz to 6,92, Do Austrii i z powrotem z 4-ma par nart na dachu 6,7 nie bawiąc się w super oszczędną jazdę;do Paryża i z powrotem 6,59 tu około 1000 km 140 i więcej na godz,w mieście średnio licz 8-8,5 l/100 km, przy oszczędnej jeździe na trasie 5,4. Przeglądu nie przeżyłem kupiłem dywaniki gum-kpina 207 zł,kup podróby,dojazdówka 420 ujdzie,nie musisz kupować.
Jest OK ale zawsze chciałoby się ciutkę taniej
nic się nie zepsuło 12000 km,3 miesiące
Jak wyżej