Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt VI Hatchback

Tomek, 18 lat temu
Silnik 1.3 i 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 2005
Mitsubishi Colt VI Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Całokształt, jest lepiej niż dobrze, ładny na zewnątrz, w środku też ładnie inie nudno, miejsca pod dostatkiem. Polecam ten samochód, przed zakupem wahałem się czy nie zdecydować się na Toytę Yaris (przegrała "dzięki" dziwnym zegarom) i nie żałuję kupna Mitsubishi. To auta mają jeszcze jednną zaletę, nie ma ich zbyt duzo na drogach (w Polsce).
Naprawdę dobry motor, 90 KM z 1.3, zuzycie paliwa rewelacja
Mitsubishi - nic dodać nic ująć
Jest ok, jak na mały samochód, a poza tym przy naszych drogach to chyba tylko mercedes s klasy się sprawdzi
Duża przednia szyba, ale też grube słupki. Przy tak dużej przedniej szybie producent mógłby zastanowić się nad wycieraczkami, ta po stronie pasażera jest po prostu za mała i w zimie podczas opadów śniegu nie spełnia swojego zadania, szybko zalepia się śniegiem. Moim zdaniem w takim auciepowinny być wycieraczki pacujące do środka (tak jak w większości vanów)
Przydałoby się w każdym modelu elektryczne sterowanie lusterek i troche bardziej przemyslany system przesuwania przednich foteli przy wsiadaniu do tyłu
Szybko sie nagrzewa (ocena za sezon zimowy)
Kierowca nie ma co narzekać, pasażer z przodu też, przy przesuniętej na maksa tylnej kanapie dwóch pasażerów z tyłu także pojedzie w całkiem znośnych warunkach
Jest ok
Za zuzycie paliwa dałbym mu nawet 6 punktów, reszty nie oceniam ponieważ nie miałem jeszcze przyjemności zapoznania się z cenami serwisu
Mógłby byc tańszy ale to mozna napisać przy każdym samochodzie.
Drobiazgi: podczas mrozów trzeszczy deska rozdzielcza, skrzypi tylna kanapa
Podczas ostatnich mrozów stał na dworze przez 16 dni bez uruchamiania i padł akumulator, asistans 30 min i po kłopocie (daję mu szóstkę, bo chyba można usprawiedliwić tę usterkę)
Mitsubishi Colt VI Hatchback