Ocena kierowcy - Mitsubishi Galant IV

talasorian@poczta.onet.pl, 20 lat temu
Silnik 2.0 GLS 102KM 75kW
Rok produkcji 1982
Mitsubishi Galant IV 2.0 GLS 102KM 75kW 1980-1984 - Oceń swoje auto
Mam bardzo powazne zastrzezenia do tego samochodu.. pechowy jakis moze przez to ze bialy? Czesci strasznie drogie chetnie sprzedam :)
2 litry pracuja u mnie jak 1300... 103KM jak na dwojeczke to stanowczo za mało. Mozna by bylo spokojnie wyciagnac wiecej, pozatym po 10 latach samochod nie ma szans nawet z nowym Clio 1.4 :(((
po tak dlugim czasie skrzynie zaczyna byc slychac (manual) i zeby wrzucic jedynke bez "zgrzytu" trzeba najpierw wrzucic 2
bez zastrzezen
przecietna tylne szybki troszke kiepskie
Jako kierowca - wszedzie blisko ... zastrzezenia mam tylko do przelacznikow elektrycznych szyb - sa niepodswietlane i trudno w nocy otworzyc wlasciwa :)
W zime 5 min i mam czyste szyby i lusterka
Z przodu bez zastrzezen jak dla mnie (186cm wzrostu) z tylu miejsca mniej niz w duzo mniejszej sienie
pali 20 litrow gazu w trasie sie uspokaja (dziwne ?)
Kupujac myslalem ze placac 12000 za 10 letnie auto z tym wyposazeniem nie kupie nic lepszego. Po 6miesiacach wiem ze mylilem sie bardzo
pierdulki psuja u mnie sie strasznie... zamki, antena elektryczna, diody, deska rozdzielcza, podnosnik bagaznika etc.
silnik chyba cos nie tak (przez to takie spalanie) i amortyzatory z przodu podejrzanie szybko mi padaja
Mitsubishi Galant IV