Ocena kierowcy - Nissan 100NX

MICHU, 14 lat temu
Silnik 2.0 GTI 143KM 105kW
Rok produkcji 1993
Nissan 100NX 2.0 GTI 143KM 105kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Ogolnie nie polecam .Chyba ze masz worek kasy .Wg mnie dostac zdrowego 100nx a juz w wersji Gti graniczy z cudem chyba ze wybierzesz sie sam na zachód i cos przywieziesz
Silnik zrywny choć jak na 2 litry dobrze przyspiesza dopiero pow 100km/H(z 1,6 idzie praiwe łęb w łeb do 100 ) pali dosć duzo .reczej bezkłopotliwy (łancuch ) i te wolne obroty -miałem 2 Nissany 1,6 i 2,0 i zawsze problemy z wolnymi
bardzo przeciętna skrzynia
tu jest super .Auto jak przyklejone
bardzo słąbo do tyłu
auto dla 2 osob z przodu duzo miejsca z tyłu raczej kiepsko chyba ze ktos ma 150cm
ogrzewanie do kitu ale u mnie byla to chyba wina czujnika temperatury .Auto przy jezdize na autostradzie gubilo temperature tzn spadala z 90 na 80 itp .Raczej moze to byl termostat
z przodu ok z tylu kiepsko
bardzo kiepsko przy 120 trzeba mowic glosniej aby pasazer uslyszal
pali jak smok i osiagi takie se .Np hania 1,6 dAJE RADE ALE NA TRASIE NISSAN NIE MA ROWNYCH W SWOJEJ KATEGORI POJEMNOSCIOWO WAGOWEJ
JESLI JESTES GOWNIARZEM ZARABIASZ 2TYS ZŁ WŁOZYSZ SPORO PRACY TO SIE POCIESZYSZ.TREZEBA WŁOZYC SPORO ALE WTEDY BEDZIE TO NIEZAWODNY JAPONIEC
regulacja nawiewu,przepalajace sie zarówki
obroty obroty jeszcze raz obroty .Silniki nissana mozna rzec ponad 50% ma problem z wolnymi obrotami

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 GTI 143KM 105kW [l/100km]

10,4