Ocena kierowcy - Nissan Micra III Hatchback 5d

Rok produkcji 2005
Okres użytkowania: 5 lat
Nissan Micra III Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : jak wspominałem powyżej
rewelacja jeśli chodzi o miasto i trasę bardzo mocny silnik większość samochodów nie ma szans! przyspieszenie 9 s do setki wygodny i ładny stylistycznie! idealny dla młodych panów i kobiet:) niestety nie długo roztaje się z nią gdyż chcę mieć większe auto:(
Jeśli chodzi o kulturę pracy... no cóż bardzo hałaśliwa jednostka:( ale za to moja 3 drzwiowa strzała może się pochwalić przyśpieszeniem rzędu 9 sekund do setki niesamowicie szybko jak na takie auto, elastyczność powyżej przeciętnej!:) w mieście ta 86 konna dieslowska micra jest w stanie wyprzedzić 3/4 samochodów :O
średnia precyzja wrzucania biegów. O ile sprzegło chodzi lekko tak biegi wchodzą niezbyt precyzyjnie. krótkie przełożenia!:)
przy wyższych prędkościach(powyżej 120 km/h) lekko buja i rzuca na zakrętach:( przy niższych celująco:)
doskonała bez zarzutu.
bardzo wysoki poziom
Klima mogła by chłodzić szybciej za to ogrzewanie jak najbardziej jest ok:)
jak na mały samochód miejski bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu!
czasami mam wrażenie że tu wogule nie ma wygłuszenia chodź nie jest tak źle;d dźwięk silnika nie męczy tak uszu:)
przy jeździe ekonomicznej komputer pokazał mi średnie spalanie :3.2 L/100 !!!!! ja z reguły jeżdżę bardzo agresywnie wiec u mnie spalanie wynosi ok 5.9l wzwyż bardziej się już nie da:D w miarę tanie części
dosyć drogi mieszczuch jednak tani w utrzymaniu
mam ją tyle lat i nigdy mnie jeszcze nie zawiodła!jedynie dwu krotnie miałem problem z rozrusznikiem jednak to wyjątkowa sytuacja:)
jak powyżej

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 86KM 63kW [l/100km]