Ocena kierowcy - Nissan Navara III Double Cab Facelifting

Piotr, 6 lat temu
Silnik 2.5D 190KM 140kW
Rok produkcji 2013
Nissan Navara III Double Cab Facelifting 2.5D 190KM 140kW od 2010 - Oceń swoje auto
Silnik : super dynamiczny, wyprzedzanie, ruszanie pomimo 2 ton jest bardzo dobre.
Moja druga Navara to chyba odpowiednie potwierdzenie, że jestem zadowolony. Dla mnie samochód marzeń. Do pracy mieści wszystko i na wyjazdy rodzinne też, rowery, narty, ponton, po prostu wszystko co wymyślisz możesz zabrać i dojechać komfortowo. W zimie jazda 4x4 bez tego wylądowanie w rowie murowane.
na razie bez zarzutu(80 tys. przebiegu), i w mieście, w terenie i na trasie
Drugi automat i innego nie chcę. Równo sprawnie i można wyczuć tak aby jeździć ekonomicznie regulując pedałem gazu obroty
wszystko OK, w terenie potrafi naprawdę dużo (kwestia tylko opon -drogowe jak okleją się gliną to niestety...)
Wysoka pozycja to daleka widoczność zwłaszcza przy planowaniu wyprzedzania. Duże lusterka -super widoczność. Przy cofaniu kamera -bez tego byłoby ciężko jak to przy pick-upie
Wszystko na swoim miejscu i pod ręką, super schowki pod tylnym rzędem siedzeń i możliwość składania tylnej kanapy.
Pomimo klimatronic mam wrażenie, że działa po swojemu. Niby działa ale w poprzednim modelu było lepiej.
Z przodu bez zastrzeżeń, łącznie z regulacją pod lędźwie ale z tyłu za pionowa kanapa, męczące i mało miejsca na nogi.
nawet szyba przednia jest specjalna -akustyczna i to wszystko działa jest cicho i przyjemnie słychać silnik. Przy większych prędkościach słychać szum relingów dachowych ale to zrozumiałe i mi nie przeszkadza
Z automatyczną skrzynią spalanie 10,4 l przy masie 2 ton uważam za super wynik. Poprzednia moja Navara z 2006 paliła 11,5
zawsze jest za drogo...
NIc oprócz klimy, z którą byłam parę razy w serwisie i zawsze mówili, że wszystko OK..
Nic się nie działo...odpukać

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5D 190KM 140kW [l/100km]