Ocena kierowcy - Nissan Navara III Pick Up

Rav, 14 lat temu
Silnik 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Rok produkcji 2008
Nissan Navara III Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : spodziewałem się wozu drabiniastego a jes przyjemne auto
do moich firmowych spraw doskonały jest taki jaki ma być trochę D..a boli po 400km ale wiedziałem co kupuję i że ma boleć zawsze można wziąć osobówkę i męczyć się z gratami na plecach. wcześniej jeździłem ssangyongiem i również przyjemne auto polecam lecz navara nie sprężynuję i posiada pewne zawieszenie wyjątkowo. żal mam jedynie do zakłóceń Wtrysków w radiu CB ale gdy jeżdżę przepisowo nie włączam
przyzwoicie lecz ssangyong (140 koni) był żywszy i nie zakłócał CB radia. navara klepie przy niskich ale w trasie zupełnie miło.
bardzo elastyczna 6 z tempomatem pracuje rewelacyjnie podnosi prędkość bez meczenia silnik.
doskonale nie zdziera opon trzyma geometrię i zbieżność w poprzedniku ssangyongu co 5000km regulacja zawieszenia i opony co 30000 łyse
jeśli jedziemy do przodu to ok gorzej gdy mamy zabudowę i cofamy. ale grunt by nas widziano ;)
wszystko pod ręką dużo schowków przyjemne otoczenie miłe ciepłe miejsce
ciche wydajne bardzo skuteczne klima tronik dwustrefowy polecam
kierowca i pasażer doskonale, mam 190cm i gdy jadąc na tempomacie rozprostowuję nogi super na długich trasach po europie. Tył cóż w żadnym \"traktorze\" nie polecam siedzieć z tyłu jednak gdy musiałem to wolałem leżeć w poprzek nawet zasnąłem.
jest miło do 130km później robię głośniej radio oczywiście program 3. lecz przy normalnej eksploatacji do normalnej 100 bardzo dobrze
zalecam jazdę przepisowo bez pisków i w 8 się mieścimy gdy się zapomnimy na chwilę zrobi się 12 a i 16. tu był lepszy ssang nieważne jak zawsze 9
za pełny wypas naprawdę przystępne pieniądze w końcu on ma zarabiać na siebie na siebie a w salonach można wymęczyć dobre ceny a serwis szybki i konkretny
po 40000 nic się nie dzieje nie trzeszczy nie wyje materiały nie posiadają oznak zużycia
na przeglądzie po 30000km mile zaskoczony ceną. klocki bez większych oznak zużycia do następnego przeglądu to miłe

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW [l/100km]

8,6