Ocena kierowcy - Opel Astra F Hatchback

Kula, 19 lat temu
Silnik 1.7 TD 68KM 50kW
Rok produkcji 1997
Opel Astra F Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
W sumie to niezłe ma komfortowe zawieszenie jak na nasze drogi, w miare cichy. Silnik jak na 1,7TD to jakis slaby, w nissan sunny 1,7 D (przeb.450tys km) nawet swiece zarowe niebyly wymieniane od nowosci, bez turbiny i o mniejszej mocy lepiej smiga, opel sprawia wrazenie ociężałego. Kupujac Astre spodziewalem sie niskich cen części i zawiodłem się bo jak na razie to place wiecej niz za czesci do nissana
Chodzi dobrze ale haczy szczegolnie 5 jezdzilem vectra i ma tak samo
Wycieraczka przedniej szyby lewa powinna nizej wycierac a tak rog dolny do polowy jest zawsze w kroplach
słaba denerwuje mnie ze przez srodkowe wloty zawsze leci zimne powietrze dlatego zamykam
c.d. i korozja co dziwne nie na progach ani błotnikach tylko drzwiach pod szybą. Ogólnie moze byc zawsze latwiej sprzedac opla niz nissana. Ale z pewnoscia niekupie wiecej nic niemieckiego.
Mam ja od roku i mam tez starego nissana sunny 1,7D (450tys. przebiegu) Opel ma 229tys. i musiałem juz wymienic swiece zarowe, gorne miski te gumowe nad amortyzatormi przod, i wymienilem rozrzad oprocz pompy wodnej i mialem pecha bo rolka na pompie poszla i silnik sie posypal, przy okazji okazalo sie ze walek rozrzadu jest zyzyty na maxa i wymienilem go tez i przy okazji pierscienie zebym mial spokoj na jakis czas koszt 4tys.zł

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 TD 68KM 50kW [l/100km]

5,9