Ocena kierowcy - Opel Combo B

Silnik 1.7 D 60KM 44kW
Rok produkcji 1998
Opel Combo B 1.7 D 60KM 44kW 1994-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : jest super
Ma jedna wadę-rdzewieje, tak było by idealnie tani pewny środek transportu.
Japonska konstrukcja, troche drży na jałowym , pewnie wina zużytych poduszek silnika, zimą pali od dotknięcia,3oo tyś przebiegu a cichutki po rozgrzaniu ,można na nim polegać, auto ma wystarczające osiągi, jak na 60KM jest nieźle, ci o piszą ze slaby niech wyczyszcza egr i sprawdzą układ wtryskowy...
Jest ok, niezależnie od temperatury biegi wchodza dobrze
Pancerny, 20 tyś km tłucznia po polnych i dziurawych miejskich drogach, wymieniłem tylko 4 tulejki z przodu za 80 zł ,dobrze sie spisuje na ostrych łukach, dobrze sie prowadzi mimo że trzeba myśleć na d wymianą drązków kierowniczych.
średna jak to w aucie z paką.
jest ok
zimą troche sie nagrzewa, ale mam termostat do wymiany
auto ma zauważalnie większa pake od Vw Caddy
To auto robocze wiec cudów nie ma, jednak sam silnik jest cichutki, słabe jest wyciszenie auta
wymiana klocków przednich, dwa razy olej co 10 tyś wymieniałem, pasek rozrządu, tulejki przednnie 4 szt akumulator
zrobione 20 tyś: wymiana sprzegła i linki, bo sie zrywała od użytego sprzegła, koło pasowe z tłumikiem drgań, nowe zamiennik 500zł, nowe serwis 1500zł:-D Zastosowałem patent który kosztował cztropak piwa u tokarza i auto jeżdzi. Z cała odpowiedzialnością moge powiedzieć ze auto jest pancerne, prosta konstrukcja, niezawodna, można spać spokojnie i nie mysleć ze zaraz siądzie jakieś elektroniczne g... czy turbina jak w nowszych jednak ma jedna wade RDZA progi mam do zrobienia.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 D 60KM 44kW [l/100km]

6,1