Ocena kierowcy - Opel Combo C Tour

Zbigniew , 12 lat temu
Silnik 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Rok produkcji 2006
Opel Combo C Tour 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2004-2011 - Oceń swoje auto
Karoseria : dobra blacha jak na opla no i motor z przestrzenią , zawieszenie
Układ elektryczny : obroty 500 brak reakcji na gaz , tylko w upał i wilgotność dużą ,a to wtyczka na wtrysku taka pierduła
dobrze tylko dlatego że to opel , i te pierdołki
Silniczek ze stajni isuzu to te dobre cdti przyspieszenie znośne przy aucie warzącym prawie 1400 kg .Czwarty - Piąty wyprzedzanie na trasie super . miałem partnera 1,9 bez porównania .
Biegi w miarę nie haczą , dwójka trochę za krótka. Poza tym płynnie .
Prowadzi się bardzo dobrze , zgrabna pszczółka zwinny ,zawieszenie mocne na nasze nawierzchnie,
Doskonała duża szyba czołowa , lusterka ogromne we wsteczne prawie nie zaglądam , z przyzwyczajenia , wszystko widać
Jak to w niemieckim autku wszystko na swoim miejscu.
Dosyć znośnie co prawda mam klimę co oznacza brak parowania, ale jak brygada mokra po deszczu wsiada to z tyłu jest parówa ,za kierownicą jest okej.
Tu wielkie zaskoczenie tyle miejsca za tak niewielkie spalanie , nie jedna osoba pierwszy raz wsiadająca , że z zewnątrz to niby tak sobie ,a w środku to jak w limuzynie , brak opcji nie zmieścimy się na wakacje ,bez układania trzy osobowe bagaże zaznaczam w tym dwie kobiety . oczywiście na miejscu pasażerów z tyłu kuszetka
Dość przyzwoicie, wiadomo diesel .miły dla ucha .
Ja mam lekka nogę , naprawy eksploatacyjne , Olej proponuje co 15 000 by egr dłużej działał alternator ma prawo -300zł naprawa diody kontrolka sie zaświeciła paski ,rozrząd norma , nie przejmować się kontrolkami , co jakiś czas uszlachetniacz do paliwa filtr paliwa też jak olej , kontrolka samochód kluczyk to egr szarpanko lub nierówne obroty- filtr paliwo , zbyt małe obroty okolo 500 brak reakcji na gaz przewody wtrysków elektryczne, otworzyć maskę poszarpać z reguły wtyczka się na naszych drogach luzuje .
ceny za te auta z drugiej ręki są śmieszne , dlatego nie sprzedaje , zostawię go dzieciom bo go nie zajeżdżę .
Na drodze mi raz stanął to znaczy nie odpalił , po nocy alternator rozładował akumulator przy 160 000 ma prawo , akumulator dalej działa alternator też polecam jednak naprawę niż chiny . Pierdołami się nie przejmować nie jechać z byle kontrolką do mechanika , ten typ tak ma to znaczy nasze paliwo , jak wszystko na czas i dobre paliwo to nic się nie zapala mam już ponad 220 000 tyś silnik suchy .Zawieszenie niezawodne amory maja jeszcze po 70%, sworzeń końcówka czy tuleja raz kompletnie wymiana i tyle .
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW [l/100km]