Ocena kierowcy - Opel Movano II

Pele, ponad rok temu
Silnik 2.5 CDTI 145KM 107kW
Rok produkcji 2008
Opel Movano II 2.5 CDTI 145KM 107kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
mam auto 2,5 cdti moc 145 KM w wersji przeszklonej 8 osobowej L1H1 na kołach 16 cali. przyspieszenie od 0-100 to około 9 -10 sekund. jest naprawdę fajnym , pojemnym samochodem. gorąco polecam. to większy brat Vivaro. cena do jakości bardzo dobra. naprawy tanie podobnie jak cześci. jest to poprostu niemiecki polonez :)
bardzo fajny i ekonomiczny. czuć że to pojemność 2,5 diesel o mocy 145KM. najważniejsze aby zmieniać olej co 15 tysięcy a nie będzie żadnych wycieków. mój ma 165 tysięcy i dwa razy zmieniany rozrząd.
elegancko zestopniowana i połaczona z silnikiem. zero wycieków i problemów. jedyny minus jest taki że ta jedynka nie za bardzo pasuje do mojej wersji 8 osobowej. w sumie mógłbym ruszać z dwójki. jedynka jest po to aby bujnąć auto kiedy ma duże obciążenie. do jazdy na pusto... zbyteczna.
bez kłopotu. wspomaganie hydrauliczne ale co zrobić. moja żona jeździ bez najmniejszych oporów.
zero korozji w autach bez kolizji. elementy naprawiane ... wiadomo gniją ale ocynk super. transity, ducato, jumpery , boxery z tych lat miały juz wymiaeniane progi dwa lub trzy razy.
mam wersję 8 osobową to w tym akwariu wszystko widzę. lusterka dzielone i ustawiane elektrycznie. dla mnie atom.
wszystko pod ręką. jedyny minus to włacznik ogrzewania tylnej szyby. ale przecież ja nie mam ogrzewanych tylnych szyb!!! zastosowali włacznik z logo ogrzewania tylnych szyb do ogrzewania ... lusterek!!! system sam się wyłacza po około 15 miutach. super bajer dla aut robiacych długie trasy. nie trzeba się zatrzymywać aby oczyścić lusterka z lodu, wody i pary
najwazniejsze to sprawdzić czy odpowietrzona jest nagrzewnica. dla mnie dobre.
zawsze mogłoby być lepiej w wersjach 8 osobowych.
mam wersję 8 osobową ale jest to jednak dostawczak. w vivaro jest na pewno lepiej
części tani. przecież to niemiecki polonez
jak dbasz tak masz
jak dbasz tak masz