Ocena kierowcy - Opel Zafira B

piotr13, 9 lat temu
Silnik 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2006
Opel Zafira B 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2005-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik choć głośny to mało awaryjny tak samo automatyczna skrzynia biegów którą bardzo polecam.
Karoseria : Jak w każdym oplu trzeba o niego zadbać najlepiej jak jest garażowany
Jestem mile zaskoczony tym samochodem, wiadomo że jest to samochód rodzinny, ale ma wiele pozytywnych aspektów. Wystarczy kupić odpowiednią wersję.
Jedyna wada tego silnika to głośna praca. Reszta na wysokim poziomie mało awaryjny. Ogólnie bardzo dobry
Skrzynia automatyczna pracuje doskonale nie mogłem się przekonać przed zakupem, ale naprawdę polecam.
Na poziomie dobrym.
Widoczność bardzo dobra duże szyby przód i tył, jedyny mały minusik to dosyć szerokie słupki przednie, ale idzie się przyzwyczaić
Na poziomie bardzo dobrym.
Rewelacja bardzo szybko nagrzewa się i ochładza. Dodatkowo moja wersja ma podgrzewane fotele rewelacja.
Bardzo duża przestrzeń kierowcy i pasażera w końcu rodzinne autko.
Tutaj największy problem głośna praca silnika słyszana głównie na zewnątrz samochodu. Natomiast z tego co wiem to wszystkie ople diesel mają taką pracę silnika.
Ople to popularne samochody, więc ceny części nie są zbyt wygórowane.
Uważam że cena w stosunku do jakości kształtuje się na dobrym poziomie.
Mało zawodny samochód. Drobne usterki rzadko się zdarzają. Jedną z wad jest czujnik do spryskiwaczy który często zawodzi. koszt to około. 30zł zamiennik oryginał 100zł
W mojej wersji na szczęście na razie nie miałem żadnej poważnej usterki więc piszę brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW [l/100km]

8,1