Ocena kierowcy - Peugeot 107 Hatchback 5d

adamstra@interia.pl, 17 lat temu
Silnik 1.0 12V 68KM 50kW
Rok produkcji 2006
Peugeot 107 Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Ocena dobra + Fajny, przyjemny samochód dla 2 osób do jazdy przede wszystkim po mieście. Auto jest ładne, muszę przyznać, że większość osób, które je widziała zareagowała bardzo pozytywnie. Jeżeli chodzi o ocenę to jeszcze wolę sie nie wypowiadać. Pojeździmy - zobaczymy, ale wygląda na to, ze bedzie OK. Przede wszystkim bardzo mi sie spodobał, pomimo koloru ( w życiu bym nie pomyślał, ze będę kiedyś jeździć żółtym autem!!! :)) Mam nadzieję, ze niedługo będę mógł podnieść ocenę do 5...... Jeszcze tu wstąpię :)
Naprawdę bardzo dobrze, szczególnie pierwsze 3 biegi. Minusem jest kultura pracy, ale to w końcu silnik 3-cylindrowy.
Bardzo dobra, biegi wchodzą lekko, żadnych zgrzytów. Do tego bardzo trafione przełożenia, dynamiczne pierwsze 3 biegi, 5 do spokojnej równej jazdy po płaskim terenie.
Świetnie sie prowadzi, stabilnie i bezpiecznie. Twarde zawieszenie powoduje jednak, że każdą dziurę "słychać" , ale jest naprawdę dobrze.
Nie ma problemów z parkowaniem, duże lusterka.
Deska rozdzielcza skromna, ale to akurat zaleta, nie miałem żadnych problemów, żeby obsługiwać wszystkie funkcje. Bardzo dobrz umieszczone radio.
Nie wiem jak ogrzewanie :) ale wentylacja bardzo dobra.
Z przodu rewelacja, z tyłu raczej wolałbym nie siedzieć, ale to w końcu krótkie auto.
Nie wiem, czy nie powinienem zaznaczyć źle.... Słychać silnik, opony..... powyżej 110 km/h hałas daje sie dość mocno we znaki. Przydałoby sie lepsze wyciszenie, aczkolwiek dźwięk silnika jest dość przyjemny. Moim zdaneim do poprawki.
Tu jest świetnie, co prawda przejechałem raptem 150 km, ale zrobiłem to na 6-7 litrach paliwa!!!! Specjalnie nie oszczędzajac, ucząc się nim jeździć. Mam nadzieję, ze będzie tak dalej.
Jest bardzo dobrze, w promocji wyszło taniej niż Panda.... Gratulacje dla Fiata..... Podstawowa wersja z radiem, blokadą skrzyni biegów, wyszła niecałe 29 tys.
Na razie to w zasadzie nie moge nic powiedzieć :) Ale opinię Trojaczki mają całkiem dobrą.
j.w.

Usterki Peugeot 107