Ocena kierowcy - Peugeot 107 Hatchback 5d

Cez@ry, 16 lat temu
Silnik 1.0 12V 68KM 50kW
Rok produkcji 2006
Peugeot 107 Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Inne : Brak awarii myślałem że to lipa a samochodzik jest naprawde fajny ...Polecam
jestem zadowolony miałem trzy fiaty seicento i jedną pandę i wiem że już ich nigdy nie kupie jestem zadowolony bo przejechałem 10 miechów i nie ma ani jednego wpisu książkę serwisową tam tymi autami jeździłem do 4 lat aż wpisów brakowało... to była lektura..
Bardzo fajny silnik mało pali w mieście lato od 5.6l na 100km do 5.8l Przyspieszenie 2 bieg do 100 potem trójka i wystarczy...
elastyczna bardzo ładne przełożenia można jechać 60 km/h na piątym biegu biegi bardzo ładnie nachodzą na siebie wiec można używać trzech przełożeń jadąc z tą samo prędkością np 2...60km 3...60km 4...60km 5...60km to naprawdę elastyczność
Twardy typowo sportowy bardzo dobry do tak małego samochodu po prostu czuje się ten samochód i wiesz jak się zachowa.. jeździłem pandą trochę za miętka nie przewidywalna pikuje przy raptownym hamowaniu przechyla się na boki tu zatem tego nie odczułem
przód oki trochę przeszkadzają przednie słupki ale da się przyzwyczaić co do jazdy do tyłu wielkie lusterka wybaczają wszystko panda ma takie lusterka jak ja w osłonach przeciw słonecznych..
Bardzo fajnie umieszczone kontrola nawiewów nisko lewar nie trzeba po niego sięgać jak w pandzie jest tam gdzie powinien sporo miejsca jak na taki samochód w końcu kupując takie auto każdy widzi co sobą reprezentuje i czy wystarczająca ilość miejsca dla jego osoby..
w lato strasznie się nagrzewa ale szybko się schładza w czasie jazdy nawiewy są nieźle pomyślane szyby nie mają szans aby obcować z parą ..Zimą super się nagrzewa i bardzo szybko wystarczy przejechać 1km i już czujemy ciepło
Kupują takie auto nie możemy się spodziewać Volva s80 wiec sporo miejsca w porównaniu na wielkość auta
Da sie wytrzymać jeżeli jeździmy normalnie nie przeciągamy biegów auto sobie cicho mruczy.. po przekroczeniu 120 zaczyna być głośniej ale nie jest to tak dokuczliwe w końcu to benzyna o fajnym brzmieniu..
Doskonała posiadałem pandę porażka paliła jak by miała z 2 litrowy silnik po mieście 9 -9.5 temu wystarczy 5.6 -5.8 w trasie 4-4.2 zależy jaką ma ktoś technikę jazdy ..
za te pieniądze nic nie kupimy chyba że innego trojaczka
Spoko mam go 10 miesięcy nic mi się nie dzieje servis oki polecam Piaseczno auto bis.. przejechałem po mieście nim już około 12000..
Nie maiłem żadnej usterki prze 10 miesięcy stania w korkach w Warszawie.. Warto tylko wymienić olej na pełen syntetyk i nie katować tego silnika tym minerałem co go leją ja zalałem po 2000km TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30 olej po 10 miesiącach jak nowy nic nie ubyło a silnik bzyczy ja pszczoła

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 12V 68KM 50kW [l/100km]

5,1