Ocena kierowcy - Peugeot 107 Hatchback 5d

Tomek Warszawa, 17 lat temu
Silnik 1.0 12V 68KM 50kW
Rok produkcji 2006
Peugeot 107 Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Całokształt wypada bardzo dobrze .
Samochodzik ma bardzo fajne przyspieszenie, szczególnie jeżeli chodzi o korki (Warszawa), elastyczność może nie jest wzorowa ale póki co jestem bardzo zadowolony.
Wszystko jest w porządku, poza 2-jką - kiedy staram się ruszyć szybko przy rozpędzaniu drugi bieg nie chce wchodzić, albo trzeba wrzucać go na siłę. Jednak ogólnie jsest super - elastyczna piątka.
Wszystko sprawuje się dobrze, oczywiście jeżeli rozpatrujemy mały samochodzik do jazdy miejskiej - wiadomo że nie będziemy mieli idealnego tłumienia nierówności jak w dużym aucie - jednak biorąc pod uwagę rozmiary kolejny raz mówię super.
Bardzo dobrze przeszklona kabina.
Szybko się nagrzewa - jeżeli chodzi o zimę - a co z chłodzeniem to jeszcze nie wiem - póki co rewelka.
Z przodu miejsca jest pod dostatkiem, zarówno kierowca jak i pasażer mogą się swobodnie rozsiąść, natomiast miejsca na tylniej kanapie zdecydowanie mało - jestem dużym człowiekiem i za moim fotelem (kierowcy) nie usiądzie każda osoba.
Silnik bardzo głośny - więc wyciszenie wnętrzna borąc pod uwagę silnik jest ok, na wysokich obrotach hałasuje.
naprawde super - przy mojej dosyć dynamicznej jeździe spalanie jest na poziomie 5 litrów.
Jest to w miarę tanie, ekonomiczne auto z dobrze wykonanym i spasowanym wnętrzem - szczególnie poleca dla dwóosobowej rodziny która raczej jeździ sama.
Póki co wszystko jest idealnie, zrobiłem samochodzikiem 7500 kilometrów przez 4 miesiące, więc prawie 2 tys miesięcznie jest to głównie jazda miejska i póki co (odpukać) wszystko jest idealnie.
NIC!!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 12V 68KM 50kW [l/100km]