Ocena kierowcy - Peugeot 306 II Hatchback

Silnik 2.0 HDi 90KM 66kW
Rok produkcji 1999
Peugeot 306 II Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : Zrywny i portafi zaskoczyć swoją mocą mimo że to tylko 90 km w dieslu
Silnik : Głowica lecz to pech..
Zawieszenie : Co rusz coś zmieniam w zawieszeniu ale już pare lat ma to może cos wymagać od czasu do czasu no i sprężyna która rozerwala opone.
Auto ładne, wyglądające na dosyć agresywne, w środku sporo miejsca ale z tylu 3 osoby nie siedzą komfortowo ale w piątkę w jednym samochodzie da sie fajnie podróżować, wygląd w środku też swietny ale schowek to jakiś żart, w sumie nie mieli miejsca żeby dać większy to dobrze ze chociaż taki jest
Nie ma sie do czego przyczepic, dobra kultura pracy prawie go nie słychać, trochę kopci, bardziej na ukrainskim paliwie ale na Polskim tez sie zdarzalo. Gwiazdka niżej bo przez pasek wielorowkowy który się naderwał i zawiną wokół koła pasowego rozwalił pokrywe glowicy i przekroczył rozrząd, teraz głowica do wymiany, mimo ze stary samochód to zrobię tę awarię i mam nadzieję ze będę jeździł jeszcze długi czas
Wszystko wporządku ale wsteczny czasem nie chcę wejść to jedyny minus.
Można sie miło zaskoczyć, trzyma sie drogi jak przyklejony, jeździ jak mała wyścigówka, czasem można sie poczuc jak by sie bralo udział w rajdach
Wygląd 10/10. Mój miał przygody z wypadkami dlatego wychodzi trochę rdzy ale narazie nie mam na co narzekać może kiedyś sie to poprawi
Lusterka są smiesznie miałe, to jedyny minus widoczności reszta ok.
Nie ma sie do czego przyczepic, wszystko na swoim miejscu
Nie trzeba dlugo czekać az auto sie nagrzeje, tu wszystko dziala jak w zegarku
Kierowca nie ma na co narzekac chociaż jak z boku usiądzie większa osoba to jest sytuacja gdzie bijemy sie lokciami przy zmianie biegów
Silnik jest cichutki gdy sie rozgrzeje, na autostradzie 120-140-160 da sie pogadac ale jest już szum od 110-120-130. Da się przeżyć
Na młody portfel jest ciężko ale jakoś do przeżycia, jak coś trzeba zrobić to najlepiej jak najszybciej bo może sie pogorszyć
Auto kompaktowe, spalanie niskie ale potrafi coś dokuczyć gdy sie zepsuje, to trochę denerwuje
Co chwile coś ale u mnie auto ma byc na tip top więc nie ma co narzekać
Raz sprężyna która rozerwala koło bo pękła a ostatnio głowica, jest to ciezkie i bolesne dla portfela

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 90KM 66kW [l/100km]

Peugeot 306 II Hatchback