Ocena kierowcy - Pontiac GTO II Coupe

CrazyRider-Bartek, 19 lat temu
Rok produkcji 1969
Pontiac GTO II Coupe 6.0 315KM 232kW 1968-1972 - Oceń swoje auto
ogólnie jestem powiazany z tym autkiem do śmierci, kofam go nad Zycie i mysle ze sie nie rozstaniemy, jest to autko dla frajdy nie na codziń i nie na parking gdzie obtłuką ci drzwi albo zmyziają szybe od patrzenia jaki jest w srodku.
silnik z miejsca spala gume, trzeba miec prawdziwe wyczucie zeby pojezdzić na opanach jakiś miesiąc.
jest to automat, dobrze chodzi ale były juz 4 remąty w jego karierze, niezastąpiana na 1/4 mili
przy wysokich predkościaćh(>280km/h zaczyna tracić sie panowanie nad autem, bardzo wyczulony powyzej tej predkości
z przodu spoko, maska....... końca nie wiadać, a z tyłu mała szparka, Autko nie dla kobiety
grzeje spoko ale w zimie nie jerzdzę bo na sniegu to bym cały czas sie krecił w kółko, a w lecie jest klima, nie fabryczna ale jest.
z przdu olbrzymia ilośc z tyłu miej ale da sie jechac, super wygodne mam fotele z tyłu standardowe , przód kubełkowe tez spoko
auto ryczy ze szkoda słów, dudni bassemm ze szok, ale o to mi chodzi.
20 -26 l benzyny zalezy od jazdy - cykl mieszany , a nitro to nie wiem ile pali bo to okazyjnie, przy sportowej jezdzie pociągnoł mi 43l na 100km.
Mysle ze za to GTO zapłacić trzeba nie mało ale warto, trudno jest znaleść rocznik 69 ale na początek zawsze mozna mieć 04/05 są tanie a mozna sie nimi pobawić nie martwiąc sie o to co z nimi bedzie, są napewno lepszym rozwiażaniem dla ludzi nie lubiący zbytnio zadbać o auto a chcą miec poterzny silnik bo 6l. moje autko wyceniam na 230zł, w USA jakieś 60$ i bedzie spoko autko- podobne do mojego.
autko jest odpicowane lepiej niz fabryczne a w zimie stoi , nie ma powodów do psucia sie, opony sie zdzierają bardzo szybko heheee
wiadomo, skrzynia biegów no i silnik raz poszedł na pastwisko ale miał prawo przy takiej jedzie .
Pontiac GTO II Coupe