Najnowsze oceny Porsche 911

~marian_j
Porsche 911 997
Coupe 3.8 385KM 283kW
Niezaprzeczalnie jest to ikona motoryzacji i esencja sportowego samochodu. Nie stało się tak bez przyczyny. Porsche tworzy sportowe samochody od 70-ciu lat i powiedzieć, że robi to dobrze, to jak nie powiedzieć nic. Carrera jest znana i rozpoznawalna na całym świecie. Mało tego, jest jednym z najbardziej pożądanych samochodów na planecie. Zainteresowanie tymi maszynami bardzo często zaczyna się od dziecięcych marzeń, które długie lata potem...
~kokojambo
Porsche 911 991
Targa 4/4S Facelifting 3.0 420KM 309kW
Cudowny samochód, dostarcza niepowtarzalnych odczuć w trakcie jazdy. Jeździłem kilkoma autami (w tym sportowymi) i żadne z nich nie jeździło jeszcze tak dobrze jak 911, będąc przy tym świetnym autem do jazdy na codzień.
~A
Porsche 911 SC
Coupe 3.0 SC 180KM 132kW
Duch w maszynie.Absolutnie go uwielbiam,kocham go jak muzyk kocha swoją starą gitarę,ponieważ mówi o innym czasie,minionej epoki.Archaiczne wnętrze,wszechobecny zapach gorącego oleju to tylko jedne z licznych wad tego samochodu.Pięknych wad.
~belial
Porsche 911 997
Coupe 3.8 355KM 261kW
kwintesencja sportowego auta-zabawki-czego chcieć więcej? wolnossący boxer 3.8 o pięknym brzmieniu,dobre przyspieszenie,odpowiednia do auta moc,legendarna niezawodność-auto jeszcze sprzed ery "planowej awaryjności",która niestety też dopadła porsche ale tak ok 2010r w góre,choc za symbol przemian możnaby wziąć rok 2008 i wprowadzenie bezpośredniego wtrysku
~lucky
Coupe 3.4 Carrera 300KM 221kW
911 to samochód doskonały .Warto spełnić szczeniackie marzenie by choć przez chwile móc cieszyć się tym wynalazkiem. Jeżeli twierdzisz że najlepszy samochód to kombi TDI to znaczy że jesteś bardzo nudnym facetem.
~GTI
Coupe 3.4 Carrera 300KM 221kW
Wspaniały samochód, używam go do jazdy na codzień, jest to moje jedyne auto, sprzedałem passata bo przestałem nim jeździć, mimo że uważam, że był świetny. Nawet poniedziałek nie jest taki zły, kiedy ma się świadomość, że do pracy pojedzie się porsche.
Dziennik kosztów dla Porsche 911
15,9
~carrera 993, porsche993@o2.pl
Porsche 911 993
Coupe 3.6 Carrera 272KM 200kW
jestem zakochany w nim , mialem rozne autka i 500koni (stuningowanego mustanga) ale ten ma cos w sobie. za moim wszyscy sie ogladaja. wiele osob hcce go odkupic proponujac mi naprawde sporo kasy - al e powiem tak nie jest i nie bedzie na sprzedaz.
~Piotr Droński, Szczecin, makler nieruchomości
Cabrio 3.6 Carrera 320KM 235kW
Carrera Cabrio - kwintesencja motoryzacyjnego designu. Piękne, prestiżowe auto. Kupując wejdziesz do swego rodzaju "rodziny" entuzjastów tego auta. Trzeba mieć ułańską fantazję, aby zdecydować się na zakup tego auta, ale ono mówi samo za siebie i za Ciebie - jako właścicielu. Co bardzo ważne - auto do codziennej jazdy ! Warto wyrzec się wielu rzeczy, aby zrealizować to odwieczne marzenie każdego mężczyzny...
~Lukasz
Porsche 911 991
Turbo/Turbo S Coupe 3.8 560KM 412kW
Posiadam kilka wersji 911. Choc moje ulubione to 993 Turbo, 991 Turbo S jest bardzo szybki i prowadzi sie znakomicie
~as
Porsche 911 SC
Targa 3.0 SC 180KM 132kW
Jest to samochód który daje coś więcej niż zwykłą jazdę. ciężko to opisać. zrozumie chyba tylko ten kto wejdzie w posiadanie tego niezwykłego pojazdu. Po prostu Super Carrera.
Porsche 911