Ocena kierowcy - Renault Clio III Sport

wszim@optimus-ic.com.pl, 22 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 197KM 145kW
Rok produkcji 2006
Renault Clio III Sport 2.0 i 16V 197KM 145kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
No cóż trochę już pojeździłem tym autkiem i nadal cenię go głównie za żwawość oraz ładny wygląd. Na minus głównie teraz zaliczam zbytnią jego łapczywość na paliwo, choć tragedii nie ma.
Nadal uważam, że jest OK.
potwierdzam poprzednią ocenę
Teraz zmieniam zdanie. Na długi trasach przeszkadza mi zbyt bliskie mocowanie pedału gazu - noga zaczyna boleć. Nie da się tego wyregulować przesunięciem fotela bo za daleko znowu zostanie do kierownicy.
Juz teraz wiem. Należy ustawić nadmuch na chuch ze środkowej konsoli i ciepełko zrobi się juz po chwili.
Wystarczająca. Brakuje mi tylko więcej bagażnika, no ale takie auto wybrałem i trudno.
Jednak przy dużych prędkościach pow. 150 robi sie juz jazgotliwie szczególnie od silnika.
No i tak zostało. Pali zdecydowanie za dużo, nawet na trasie 6/100 to marzenie trudne do spełnienia.
pozostaje przy poprzedniej ocenie.
Lampy soczewkowe pokrywaja się od spodu szarym nalotem. Chyba to jakaś nieszczelność i osiada tam kurz. Na szczęście nie występuje to w profilu reflektora wiec nie przeszkadza w oświtlaniu drogi, jedynie wygląda nieestetycznie.
No i brzęczy do dziś choć jakby zdecydowanie mniej - samo mu chyba przechodzi? Z pozostałych sprzetów wsjo OK.
Renault Clio III Sport