Ocena kierowcy - Renault Espace IV Grand Espace

Mario, 7 lat temu
Silnik 2.0 Turbo 170KM 125kW
Rok produkcji 2005
Renault Espace IV Grand Espace 2.0 Turbo 170KM 125kW 2003-2012 - Oceń swoje auto
Samochód bardzo dobry jak na przełożenie ceny na jakość, bardzo wygodny dobrze się prowadzi, dobry silnik+automat. Czytałem wiele opinii na temat samochodów renault espace. Często ludzie piszą że renault się psuje itd. Moje zdanie jest inne to moja druga renówka i wszystko było ok. Jeśli chodzi o automat to jest bezawaryjny i nie ma się co bać zakupu z takim rozwiązaniem.
Sinik dużo pali zwłaszcza w mieście, proponuję rozważenie założenia instalacji LPG. Mechanicznie bardzo dobry silnik, tak jak 2.0 dCi, resztę silników bym odradzał
Automat, dobrze się sprawuje nie szarpie i raczej nie do zajechania. Trochę wolno zmienia biegi, lecz jak na automat z tego roku to jest solidny i bardzo wytrzymały- polecam
Auto posiada elektroniczny system wspomagania układu kierowniczego. Dlatego też samochód dobrze się prowadzi lecz na wyczucie jego potrzeba trochę czasu
Części w ASO nie proponuję bardzo drogie, na rynku dostępnych jest dużo tanich zamienników. Możemy spokojnie znaleść każdą część w rozsądnych pieniądzach. Większość części powiedzmy silnika pasuję z Laguny.
Nie miałem żadnych problemów z tym samochodem, normalne wymiany materiałów eksplatacyjnych
Brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Turbo 170KM 125kW [l/100km]