Oceny Renault Kangoo II Express 1.5 dCi 85KM 63kW 2010-2013

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Kangoo II Express 1.5 dCi 85KM 63kW 2010-2013

~tarky74
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Z Kangoo jestem bardzo zadowolony. Stworzony został do pracy i w tej roli świetnie się sprawdza. Jak każdy pracownik nie lubi, gdy wrzucimy mu za dużo na \"plecy\", więc mocno obciążony bądź przeładowany - zaczyna się buntować. Właściwie traktowany odwdzięcza się bezawaryjną pracą i sprawia wrażenie bezpiecznej oraz przemyślanej konstrukcji. Polecam boczne szyby za kabiną - zwłaszcza w drzwiach suwanych(prawa strona) - może to zwiększyć...
~Darek
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Kangoo II 2008, 86 KM, wersja dostawcza 2 osobowa. Auto użytkuję prawie od początku od przebiegu 15 tys. km. Obecnie ma ponad 160tys. km. Mam dopiero wymienić pasek rozrządu (instrukcja serwisowa przewiduje wymianę po 160 tys lub 5 latach). Oryginalne paski i amortyzatory, ale tutaj trzeba zaznaczyć, jeździ głównie bez ładunku jedna osoba.
~kwiatek0212
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Po wielu komentarzach negatywnych zdecydowaliśmy sie na kupno prawie nowego kangoo i to był szczał w dziesiątke. 2 lata = 50 tys km i nic. Zadnej usterki, olej wymiana co 12 tys km. Jestem bardzo zadowolony z autka, spalanie w normie ok 5,5 L. Lepiej wyciszone niz II generacja. Jedynie na autostradzie spalanie dochodzi do 7,5 L ale 160km/h cały czas. Dużym mankamentem jest brak 6 biegu, wystepuje tylko w 105KM duży błąd!
4,1
~Jurek
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Mam wersję bagażową 2008, 86KM. Moja ocena może być nie pełna bo autem jeździ praktycznie jedna osoba bez obciążenia. Auto oceniam lepiej niż wersję poprzednią r.2004. Wyższy komfort jazdy, zawiszenie lepiej tłumi , auto lepiej trzyma śię drogi. Spalanie nieco wyższe o około 0,5 litra. Poprzednia wersja r.2004 ciągłe problemy z zapalającą sie lampką świe żarowych. A po 130tys. padły wtryski.
Renault Kangoo II Express