Ocena kierowcy - Renault Thalia I

Jacek, 19 lat temu
Rok produkcji 2004
Renault Thalia I 1.4 75KM 55kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
Tak jak wielu opiniodawców. Jezt tani w porównaniu z innymi prz takich parametrach i wyposażeniu. Co ciekawe myślałem że jestem jedynym użytkownikiem któremu to auto się nie podobało przy kupnie ale mimo to je kupił. I to jest fakt. Kierowałem się przde wszystkim myślą o aucie praktycznym i tanim a przy tym z dobrym wyposażeniem. Jak siedzę w środku to go nie widzę. Więdz dla mnie jest piękny.
Silnik pracuje dobrze. Chociaż to dopiero 7 tyś. Ale po innych samochodach jakie już miałem intuicja mi mówi że to dobry sprzęt. Mimo że Turki montują to przcież silnik dostają w całości od France.
Skrzynia jest na razie spoko. Tyle że nie rozumiem tych ustawień dla kolejnych biegów. Przy jedynce faktycznie można tylko ruszyć bo potem wyje. W zasadzie odrazu ustwaiem w krótkim czasie na biegu 3 wtedy nie ma takiego machania biegami.
Układ jezdny - może faktycznie trochę zarzuca na zakrętach ale cóż jest wysoki i miękki - fizyki nie oszukasz.
Widoczność jest ok. I niech nikt nie mówi że z przodu mogło być lepiej. Wiele samochodów ma takie szerokie słupik z przodu Z tyłu fakt troche gorzej z tym.
Bze zarzutu. Tylko ten fotel trzeba podkręcać - ci co mają auto wiedza o co chodzi.
MAm klimę stąd mój kometarz pozytyw
Dla kierwocy tak dla pasażerów z tyłu fatalnie. Chyba że dzieci.
Postarali się.
Jak się jedzie spokojnie to spokojnie się płaci. Ale jeżeli przekroczysz 4500 tys obrotów na trasie (np. ok 160 - 170 km/h) to nie zdziw się że spali nawet 10 l.
Idealna
Na razie nie zauważyłem. Chociaż zwróćcie uwagę na uszczelki w przedniej szybie. Szczególnie u szczytów. Moje jakby trochę odstawały. Pewnie żle doklejone.
zbyt krótki przbieg

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 75KM 55kW [l/100km]